KIZIM YAĞMUR YAVUZ’U KAYBETTİM


 

 KIZIM YAĞMUR YAVUZ’U KAYBETTİM

 

 

Kızım Yağmur Yavuz’u 14 Şubat 2013 günü toprağa verdim. Yazılarıma belirsiz bir süre ara vermek zorunda kaldım. Bu süre ruh halimin olağana dönmesi ile bağlantılıdır.

Okuyucularımdan özür dilerim.

Ancak geçmiş yazılarım okumayanları yıllarca meşgul edecek kadar çoktur.

Saygılar!

 

KARA GÖZLÜ YAVRUM

 

Kızım bana baba diyor

Gelip öpüyor

Uyanınca yokluğun yavrum

Deli ediyor

 

Baban evde Yağmur diye

Gidip gelendir

Yokluğun yüreğimi yavrum

Delip geçendir

 

Baban sana yavrum diyor

İçip geziyor

Gözlerinden kanlı da yaşlar

Bir an dinmiyor

 

Babanın yüreği de yavrum

Her an eriyor

Zalim kara toprak seni bana

Niye vermiyor

 

 

Yavruuuuum nasıl bıraktın babanı?

 

Baban;

Alaeddin YAVUZ

 Yağmur Yavuz Yağmur, Nesrin Gülşah Yağmurum Yağmurum1 Yağmurummm Yağmur'un Köpüğü Tatlı kızım Yağmurum benim Yağmurum bıraktı bizi Yağmurummmm

 

 

Reklamlar

About Alaeddin Yavuz

55 years old man,Turk, blogger, anti war, antiemperialist, socialist, since 1978's leftist, religionless, peacemaker, antiracest, retired constable, married, have two children, live in Istanbul- Turkiye Yazılarımı ırkçı, etnik,dini ayrımcı bulanlar, Selçuklu ile Osmanlı'nın çöküşünde, Atatürk'e yapılan 26 Kürt isyanı, Şapka yasası bahanesiyle çıkartılan çok sayıda iç isyanın, yine Atatürk'e 25 suikastın arkasında ve 30 yıldır, 50.000 insanımızın ölümünde Kürt Yezidiliği ve onların ardında saklanmış gayrimüslüm azınlıkların olmadığını ispatlasın. Tarih boyunca devletler dinleri, dinler devlet siyasetlerini belirlemiştir. Bilinenlere göre, Sümer ile başlayan din ile devlet siyaseti belirleme, Babil, Asur, İran ve Roma ile sürmüştür. Bu günde, devletler ve dinler günümüzün Roma'sı A.B.D. tarafından yeniden düzenlenmektedir. Yeni tanrılar ve Mehdiler çoktan piyasalara sürülmüştür. Siz, dinlerinizi değişmemiş zannedin durun. Bunları seçtiğimizi zannettiğimiz, onlara çalışan siyasiler, askeri, sivil bürokratlar, eğitimciler, yazar-çizerler ve din adamları yardımıyla yapmaktadır. Din adamları tarih boyunca, daima halka çobanlık eden hakim sınıfın ortağı olmuşlardır. Temel ilkeleri, "Korkut, Kandır, Köleleştir. Ölüm sonrası sonsuz yaşamada, "ebedi mutluluk" vaadini kaçırmakla korkuturlar; Cennet, ve ebedi yaşam mükafatlarıyla kandırırlar; Siyasi ve dini otoriteye itaate razı ederek köleleştirirler. Halka hizmet eden, devlet ve egemen sınıfa karşı koruyan tek bir din yoktur. Tüm yasalar, halkın aleyhine yapılır. Egemen sınıflar yargı tanımazlar. Çobanların sürülerini koruyup, otlatıp,sulayarak beslemeleri ve satmaları gibi, din adamlarının ortağı egemen sınıflar da halkı, küçük refah artışları, dini bağnazlığı körükleyerek kendilerine bağlar, güç ve şöhret kazandıracak savaş iç savaş, terör, işgal olaylarında da kurban ederler. Aynı çobanın sürüsüne yaptığı gibi. Günümüzde Kombine Tesisleri çağdaş hayvancılık ile cağdaş devlet anlayışını daha açıklanabilir hale getirmişlerdir Tacı Haine Giydiren Milletin Kanı Dinmez. Takdir sizindir.
Bu yazı Uncategorized içinde yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.