İMAM HATİPLERDE HANGİ DERSLER OKUTULUR?


İMAM HATİPLERDE HANGİ DERSLER OKUTULUR?

6 Şubat 2014, 17:43

 

İMAM HATİPLERDE HANGİ DERSLER OKUTULUR?

“”Tayyip diyor ki; benim 4 çocuğum da imam hatip okudu , “Son zamanlarda evlatlarımla ilgili olarak ana muhalefetin yapmış olduğu çamur atma propagandaları, şunu çok açık net söylüyorum, benim evlatlarımdan bir tanesi böyle bir yolsuzluğa karışsın, bir saniye yanımda tutmam, evlatlıktan reddederim..””

Kendisi de çocuklarının da İmam Hatip mezunu olmalarıyla övünen başbakanın bu okullarda aldıkları eğitim yaptıklarına bakınca şüpheler uyandırmaktadır.

İmam Hatipte, dünyanın büyük devletleriyle gizli pazarlıklar yaparak, halkı kandırarak nasıl başbakan olunacağı, devletin bütün kurum ve kuruluşlarını tek eline alınacağı, bütün Kamu iktisadi teşebbüsleri ile kamu arazilerinin en kıymetlilerinin yabancılara nasıl peşkeş çekileceği, devletin nasıl tasfiye edilerek sekiz eyaletli yapılacağı, halkı din ve mezhep ayrılıklarına düşürerek birbirine nasıl kırdırılacağı, komşu devletlerde terörün nasıl destekleneceği, Türk ve Müslüman dünyasını haçlı devletlerine nasıl köle yapılacağı, devlete hizmet için verilmiş hükumet görevinden rüşvet, komisyon alınarak havuzlarda nasıl biriktirileceği, evlerde ayakkabı kutularında rüşvetlerin nasıl saklanacağı, haklarında dava açan yargı ve emniyet mensuplarının nasıl etkisiz hale getirilecekleri, tüm basının tek ses haline nasıl getirileceği, muhaliflerin nasıl sindirilecekleri, başbakan olan babasının kariyerini kullanarak iş takipçiliği, rüşvet,devleti yolma, babasının 15 bin TL maaş aldığı yerde kızının danışman sıfatıyla ayda 52 bin TL maaşı nasıl cebellezü edebilme dersleri mi veriliyor acaba?

Çünkü yaptıkları bu da…

Başbakan ve hırsız oğlu Bilal oğlan...

Başbakan ve hırsız oğlu Bilal oğlan…

SAĞLAM GÖTÜREN BAŞBAKAN

SAĞLAM GÖTÜREN BAŞBAKAN

Hırsız başbakan

Hırsız başbakan

Fakir edebiyatından süper zenginliğe giden yol...Beraber yürüdüler devleti satma yolunda...

Fakir edebiyatından süper zenginliğe giden yol…Beraber yürüdüler devleti satma yolunda…

Yolsuzluk, rüşvet imam hatiplerde ana ders olmalı...

Yolsuzluk, rüşvet imam hatiplerde ana ders olmalı…

İhanetleri biz dile getirdik. Millet de anlasın artık…

Alaeddin Yavuz
keykubat /adilyargic/ adilyargicc

Reklamlar

About Alaeddin Yavuz

55 years old man,Turk, blogger, anti war, antiemperialist, socialist, since 1978's leftist, religionless, peacemaker, antiracest, retired constable, married, have two children, live in Istanbul- Turkiye Yazılarımı ırkçı, etnik,dini ayrımcı bulanlar, Selçuklu ile Osmanlı'nın çöküşünde, Atatürk'e yapılan 26 Kürt isyanı, Şapka yasası bahanesiyle çıkartılan çok sayıda iç isyanın, yine Atatürk'e 25 suikastın arkasında ve 30 yıldır, 50.000 insanımızın ölümünde Kürt Yezidiliği ve onların ardında saklanmış gayrimüslüm azınlıkların olmadığını ispatlasın. Tarih boyunca devletler dinleri, dinler devlet siyasetlerini belirlemiştir. Bilinenlere göre, Sümer ile başlayan din ile devlet siyaseti belirleme, Babil, Asur, İran ve Roma ile sürmüştür. Bu günde, devletler ve dinler günümüzün Roma'sı A.B.D. tarafından yeniden düzenlenmektedir. Yeni tanrılar ve Mehdiler çoktan piyasalara sürülmüştür. Siz, dinlerinizi değişmemiş zannedin durun. Bunları seçtiğimizi zannettiğimiz, onlara çalışan siyasiler, askeri, sivil bürokratlar, eğitimciler, yazar-çizerler ve din adamları yardımıyla yapmaktadır. Din adamları tarih boyunca, daima halka çobanlık eden hakim sınıfın ortağı olmuşlardır. Temel ilkeleri, "Korkut, Kandır, Köleleştir. Ölüm sonrası sonsuz yaşamada, "ebedi mutluluk" vaadini kaçırmakla korkuturlar; Cennet, ve ebedi yaşam mükafatlarıyla kandırırlar; Siyasi ve dini otoriteye itaate razı ederek köleleştirirler. Halka hizmet eden, devlet ve egemen sınıfa karşı koruyan tek bir din yoktur. Tüm yasalar, halkın aleyhine yapılır. Egemen sınıflar yargı tanımazlar. Çobanların sürülerini koruyup, otlatıp,sulayarak beslemeleri ve satmaları gibi, din adamlarının ortağı egemen sınıflar da halkı, küçük refah artışları, dini bağnazlığı körükleyerek kendilerine bağlar, güç ve şöhret kazandıracak savaş iç savaş, terör, işgal olaylarında da kurban ederler. Aynı çobanın sürüsüne yaptığı gibi. Günümüzde Kombine Tesisleri çağdaş hayvancılık ile cağdaş devlet anlayışını daha açıklanabilir hale getirmişlerdir Tacı Haine Giydiren Milletin Kanı Dinmez. Takdir sizindir.
Bu yazı Güncel Siyaset, Uncategorized içinde yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.