EL KAİDE’NİN SÜLEYHMANŞAH TÜRBESİ TEHDİDİ, TÜRKİYEYİ SAVAŞA SOKMA TEZGAHIDIR.


Bilindiği gibi başçalan RE.T.E masonunun üç yıldır Suriye’deki Esad rejimine karşı, Selefi Müslümanlardan (Allah’a inanan Kuran ve Muhammed’i peygamber saymayan sahte Müslümanlar) kurulmuş El Kaide ve Suriye’deki adıyla İŞİD, El Nüsra ve Türkiye’den giden ÖSO teröristleridir.

Süleyman Şah Türbesi.

Süleyman Şah Türbesi.

Bunların yarattığı kaos sonucu Suriye’den ülkemize resmi raporlara göre 750.000, gayriresmi rakamlara göre 1.000.000. kadar göçmen giriş yapmıştır. Ayrıca bu terömristlerin sınırlarımızdan silahlarıyla her türlü kontrolan muaf geçiş yaptıkları muhalefet partilerince dahi tespit edilip TBMM gündeminde de tartışılmıştır.

Rusya’nın soğuk savaş dönemindeki rolüne geri dönmesinin ardından 22 NATO işgal ordusundan oluşan işgalci, sömürgeci küresel çeteler Suriye’yi doğrudan işgale cesaret edememişlerdi. Bu da Esa rejimine direnme olanağı sağladı.

Suriye’e Libya’nın 2011’de işgalinin tamamlanmasını takiben yalnız Süryani Lübnan üzerinden bir günde 600 El Kaide militanı silahlarıyla giriş yapmıştır.

Bunu takiben Katar, Arabistan ve Türkiye’den de bu katılımlar teşvik edilmiştir.

Ortadoğu bölgesini işgal projesinin kuzey ayağı olan Ukrayna’da 2000’li yılların başında gerçekleştirilen Pembe Devrim çökmüş yerine Rusya yanlısı iktidar getirilmişti.

Mart 2014 içerisinde batılı devletler Ukrayna’da “batı yanlısı” hükumeti halk harketiyle devletin başına getirmeyi başardılarsa da son iki yüzyıldır batıdan aldığı desteklerle geçmişe dayalı Rus-Müslüman düşmanlığı nedeniyle Ruslarca sürgünlere ve soykırımlara uğratılmış Müslüman ve Yahudi Tatarların yaşadığı bölge olan Kırım yarımadası da Rusya’ya halk oylamasıyla katılınca en azında Ruslar Karadeniz’e Azak Denizi kanalıyla çıkacak yerleri de korunmuş oldu.

Kırım Haritası

Kırım Haritası

Tatarlar da hem kendi çıkarları bakımından hem de batı yayılmacılığına karşı doğru bir tercih yapmış oldular. Tam bu olaylarnedeniyle Karadeniz’e NATO ve Rus donanmaları da doluşuverdiler. Ak Deniz’de Rusların güçlerinin azalmasını fırsat bilen İsrail’de koruyuycusu ABD’nin talimatıyla Suriye’ye aralıklı olarak havadan saldırı başlattı.

Türkiye’de hem halkın hem de B.O.P projesinde üstlendişği görevdeki başarısızlıkları nedeniyle batılıların gözünden düşmüş başçalan RE.T.E. masonu da yaklaşan yerel seçimlerde halka “vatan kurtaran aslan” görünebilmek için PKK’nın bile kabul etmediği taşeronluğu yandaşı İŞİD militanlarına Adana ve Niğde illerimizde asker ve polislerimizi kırdırdı utanmadan da kendini kahraman da ilan etti.

İsrail’in hava desteği ile serbest kalan Esad karşıtı, batının köpekleri de Türkiye’nin tek toprak parçası olan Süleyman Şah Türbesi çevresini ele geçirdiler.

Selçuklu sultanı Süleyman Şah’ın türbesi bu gün Halep şehri sınırları içinde Karakozak köyündedir. Burada sembolik olarak bir manga inzibat askeri görev yapmaktadır. 1938’den beri türbe aynında onların kaldığı bir karakol mevcuttur.

Sülyaman Şah Türbesinde nöbet tutan askerler.

Sülyaman Şah Türbesinde nöbet tutan askerler.

Türkiye’yi İsrail’in ardından Suriye’ye sokma plan gereğince bu gün türbeyi koruyan askerlere orayı boşaltmaları için 24 saat süre verdiler.

Bu da her bakımdan sıkışmış Tayyip ve hükumeti AKP’yi “vatan toprağını kurtaran kahraman” yapması için Suriye’ye orduyu sevk etmesine sebep olacaktır.

İşid ve Tayyip koalisyonu, yurt dışındaki toprağımız olan bu yeri korumakla görevli sembolik sayıdaki askerimize Tayyip’in para ve silahlarıyla desteklediği İŞİD-El Kaide saldırdı diye biz de Surye’ye ordumuz süreceğiz. Tabi, İŞİD teröristlerine değili, Suriye ordusuna karşı savaşmak üzere.

Niğde'de ele geçirilen İŞİD militanlarının sorgusuna  Jandarma dahil edilmemiş.

Niğde’de ele geçirilen İŞİD militanlarının sorgusuna Jandarma dahil edilmemiş.

Böylece kıytırık bir eşkiya çetesinin tehdidi üzerine Suriye ve Rusya’yı karşımıza alacapımız bir savaşa sürüklenivereceğiz.

Ondan sonra ne yerel ne genel ne de cumhurbaşkanı seçimi olur. Tümü iptal.

İnsanlar her gün nereden geldiği bellşi olmayan bombaların ateşleriyle yanmaktan, evlatlarına ağlamaktan perişen düştükçe köleleşecektir.

Buna ek olarak ta Afrika, Kızıldeniz ve Hint Okyanusu bölgelerine gönderdiğimzi askerlerimize yenileri eklenecek acılar gittikçe aratarak büyüyecektir.

Elbette AKP ve vekillerinin servetleri de öyle aratacak. Her savaşa sürülen askerden, her candan başçalan komisyon alacak.

Bu ülkenin muhalefet partilerinden sorumlu bürokratlarına kadar herkes ülkemizi ve halkımızı aynı zamanda insanlığı bir III. Dünya Savaşına sokacak AKP hükumetinden korumak ve kurtarmak için gereken her şeyi yapmalı, sorumluluk almalıdırlar.

Aksi halde geç pişmanlığın bir işe yaramayacağını şimdiden söyleyelim.

Her gün halkımızı “kendinden olan-olmayan”, mezhebinden ırkına bölen, anayasamızda ağır suç olan dış ülkelerle sinsi projelerde işbirliği yapan, devletin kurumlarını satan ve yağmalayan, rüşvet, dinsel, cinsel ayyuka çıkmış ve çıkacağı ilan edilmiş rezalete boğulmuş bu yağmacıların iktidarda kalmasına yardım edenler bu günahın hesabını ne vicdanlarına ne de tanrıya veremeceklerdir.

Takdir okuyucularındır.

Alaeddin Yavuz
keykubat /adilyargic/ adilyargicc

 

Reklamlar

About Alaeddin Yavuz

55 years old man,Turk, blogger, anti war, antiemperialist, socialist, since 1978's leftist, religionless, peacemaker, antiracest, retired constable, married, have two children, live in Istanbul- Turkiye Yazılarımı ırkçı, etnik,dini ayrımcı bulanlar, Selçuklu ile Osmanlı'nın çöküşünde, Atatürk'e yapılan 26 Kürt isyanı, Şapka yasası bahanesiyle çıkartılan çok sayıda iç isyanın, yine Atatürk'e 25 suikastın arkasında ve 30 yıldır, 50.000 insanımızın ölümünde Kürt Yezidiliği ve onların ardında saklanmış gayrimüslüm azınlıkların olmadığını ispatlasın. Tarih boyunca devletler dinleri, dinler devlet siyasetlerini belirlemiştir. Bilinenlere göre, Sümer ile başlayan din ile devlet siyaseti belirleme, Babil, Asur, İran ve Roma ile sürmüştür. Bu günde, devletler ve dinler günümüzün Roma'sı A.B.D. tarafından yeniden düzenlenmektedir. Yeni tanrılar ve Mehdiler çoktan piyasalara sürülmüştür. Siz, dinlerinizi değişmemiş zannedin durun. Bunları seçtiğimizi zannettiğimiz, onlara çalışan siyasiler, askeri, sivil bürokratlar, eğitimciler, yazar-çizerler ve din adamları yardımıyla yapmaktadır. Din adamları tarih boyunca, daima halka çobanlık eden hakim sınıfın ortağı olmuşlardır. Temel ilkeleri, "Korkut, Kandır, Köleleştir. Ölüm sonrası sonsuz yaşamada, "ebedi mutluluk" vaadini kaçırmakla korkuturlar; Cennet, ve ebedi yaşam mükafatlarıyla kandırırlar; Siyasi ve dini otoriteye itaate razı ederek köleleştirirler. Halka hizmet eden, devlet ve egemen sınıfa karşı koruyan tek bir din yoktur. Tüm yasalar, halkın aleyhine yapılır. Egemen sınıflar yargı tanımazlar. Çobanların sürülerini koruyup, otlatıp,sulayarak beslemeleri ve satmaları gibi, din adamlarının ortağı egemen sınıflar da halkı, küçük refah artışları, dini bağnazlığı körükleyerek kendilerine bağlar, güç ve şöhret kazandıracak savaş iç savaş, terör, işgal olaylarında da kurban ederler. Aynı çobanın sürüsüne yaptığı gibi. Günümüzde Kombine Tesisleri çağdaş hayvancılık ile cağdaş devlet anlayışını daha açıklanabilir hale getirmişlerdir Tacı Haine Giydiren Milletin Kanı Dinmez. Takdir sizindir.
Bu yazı Güncel Siyaset içinde yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

One Response to EL KAİDE’NİN SÜLEYHMANŞAH TÜRBESİ TEHDİDİ, TÜRKİYEYİ SAVAŞA SOKMA TEZGAHIDIR.

  1. YAZIYI AKŞAM YAZDIK SABAH SURİYE UÇAĞI DÜŞÜRÜLDÜ. BAŞBAKAN İKTİDARDA KALMAK UĞRUNA ÜLKEYİ SAVAŞA SOKUP ORTAMI KARARTMA DERDİNE DÜŞMÜŞTÜR.
    http://www.radikal.com.tr/politika/erdogandan_dusurulen_suriye_ucagiyla_ilgili_ilk_aciklama-1182761

    Beğen

Yorumlar kapatıldı.