HİTLER TÜRK DEĞİLDİR


HİTLER TÜRK DEĞİLDİR

9 Nisan 2013, 00:44

Vatansever bir arkadaş tutmuş Hitler’in Faşist sembollerinde Türk Tamgalarını kullandığını ve Rusya Türklerinin de bu yüzden Hitlerin yanında olduğunu, Ruslar ile Yahudilerin Türkleri bu yüzden düşman edindiklerini iddia eden bir yazı yazmıştır.

Bu olayda anlatılan kısmnen doğrudur. Ancak böyle değildir. Türklerin I. Dünya Savaşında Rus Çarını, II. Dünya Savaşında Hitler’i desteklemeleri tamamen emperyalist bir tezhâhtır. Yıllar önce yazmıştım ama okunmamış demekki, açıklayayım

Hitlerin kullandığı Türk Tamgaları Gamalı Haçtan hilale, ay yıldıza kadar çok sayıda sembolün James Churchward’ın 1925’te yayınladığı, Atatürk’ün de Türkçeye çevirttiği “Mu’nun Kutsal Çocukları” kitabında anlatılan efsanevi Mu Kıtası Kültüne dayanmaktadır.

Orak-Çekiç-Ay Yıldız- Ay Tanrısı Kültü

Orak-Çekiç-Ay Yıldız- Ay Tanrısı Kültü

Güneş Dil Teorisi de bu kitapta geçen eski Hint dini olan Ramayana Destanı ile Tonu doğrulayan Tevrat ayetlerine dayalı tespitlerden kaynaklanmaktadır. Başka deliller de vardır.

Ama Hitler’in Türklük ile bir alakası yoktu. Stalin döneminin Sosyalist Rusya’sının da bazı Mu Kıtası kültü sembollerini kullandığını yazının altındaki “Sola’a Açılan Haçlı Seferi ve Cumhuriyet Tarihimiz” adlı araştırma derleme yazımda resimleriyle göstermiştim.

SSCB Rus Ordusunda Gamalı Haç- Stalin, Evliya Çelebi'nin 1658'de Seyahatnemesinde Tiflis bölümünde dediği gibi"Bu Moskof milleti ne zaman Çarsız kalsalarGürcistan'a gelip  başlarına bir adamı seçip Çar yaparlar" Geleneğinde olduğu gibi, Lenin'in öldürdüğü Rus Çarının yerini alan yeni Rus çarıdır. Stalin SSCB'i Mason Rus aristoklarının oligarşik diktatörlüğüdür. Rusya asla sosyalist olmamıştır.

SSCB Rus Ordusunda Gamalı Haç- Stalin, Evliya Çelebi’nin 1658’de Seyahatnemesinde Tiflis bölümünde dediği gibi”Bu Moskof milleti ne zaman Çarsız kalsalar Gürcistan’a gelip başlarına bir adamı seçip Çar yaparlar” Geleneğinde olduğu gibi, Lenin’in öldürdüğü Rus Çarının yerini alan yeni Rus çarıdır. Stalin SSCB’i Mason Rus aristoklarının oligarşik diktatörlüğüdür. Rusya asla sosyalist olmamıştır.

SSCB Rus Ordusunda Gamalı Haç- Stalin, Evliya Çelebi’nin 1658’de Seyahatnemesinde Tiflis bölümünde dediği gibi”Bu Moskof milleti ne zaman Çarsız kalsalar Gürcistan’a gelip  başlarına bir adamı seçip Çar yaparlar” geleneğinde olduğu gibi, Lenin’in öldürdüğü Rus Çarının yerini alan yeni Rus çarıdır. Stalin SSCB’i Mason Rus aristokratlarının oligarşik diktatörlüğüdür.Rusya asla sosyalist olmamıştır.

Dinen de Rus Ortodoks mezhebi Sabi-Süryani Hıristiyanlığına dayalı Gürcü Hıristiyanlığıdır. Bu yüzden Rusya, Gürcistan, Ermenistan ve öteki Kafkas ülkelerinde pedofili çok yaygındır. En çok çocuk evlilikleri Gürcistan, Ermenistan Rusya’dadır. Rusların kökenleri Sabilere ve Gürcülere uzanır.

Bu gün AKP hükumet de Sabi-Süryani-Yahudi Bizans’ı kurmak için gene Türk milletini bu aldatmacalarla kendilerine asker etmeyi amaçlamaktadırlar.

İngiliz işbirlikçisi Bitlis Süryanisi Deliüzzaman-ı Said-i Kürdi

Bu amaçla, 1916’da Ruslara Bitlis ve Doğu Anadolunun askeri ve jeostratejik özelliklerini gösteren haritaları Tiflis’te bir Rus istihbarat polisine İngiliz rahip ajanı Mr. Robert Frew’un emriyle veren Said-i Kürdi Deliüzzaman 1919’a kadar Rus İmparatorluğunda Türk ve Müslüman milletleri Rus Çarını desteklemeyi teşvik etti ve kendisini Rus işgaline karşı savaşırken esir düşmüş Müslüman pozunda gösterdi.

İkinci dünya savaşı sonuna kadar “Zehra ” adı altında toplanan saçmalıkları Osmanlı Hilafetinin emriymişçesine Müslüman ülkelerde batılı emperyalist devletlerce dağıtıldı. Müslüman toplumlar Atatürk’ün “Antiemperyalist Siyasetini” terk ettiler. Almanya bile Said-i Kürdi”yi himzetleri yüzünden göklere çıkardı. “Alman Ajanı Said-i Kürdi” iddialarına da Deliüzzaman pişkinlikle yanıt verdi ve Müslümanları Haçlı Soykırımından kurtardığını iddia etti. Bu saçmalık bile Müslümanlar arasında takdir gördü.

Bütün bunları Deliüzzaman Yazata’sı Hüsrev’e yazdırdığı “Tarihçe-i Hayatım” adlı saçmalığında gururla anlatmaktadır.

Said-i Kürdi bu yüzden Vastikan Papalığınca 1952’de onur nişanıyla ödüllendirildi. Kayıp olan cesedi muhtemelen Vatikan’a götürüldü.

Türkler de bu dümeni yediler.

İngilizler 1739’da Vehhabilik dinini kurarak başlattıkları “Teslimiyetçi İslâm Kültürünü” 19’ncu yüzyılda Hindistan’da kendilerini siyonist gören Moğol kökenli Ahmet Kadıyani’ye kurdurdukları Kadıyanilik dini, İran’da Bahailik, Mısır’da Efganilik, Osmanlı’da Nurculuk ve devamı olan İran’da “Humeynicilik ile Türkiye’de Fethullahçılık dinlerini kurdular.

Bu dinleri kuranların hepsi kökenleri itibarıyla Sabi, Yahudi kökenlilerdir.
Bunu okumak için “http://keykubat.blogspot.com/2011/05/19yymason-islami-dinlerinin-kokenleri.html#axzz2PuTYzPMH” linkişne gidiniz.

İkinci dünya savaşında da Amerika-İngiltere tarafından bu aşı geliştirilerek verildi. Bu aşıyla Hitlerin yanında oldular. Böylece Stalin’in Sosyalist Rusyasınca “Karşı Devrimci” ilan edilerek eziyetlere, soykırımlara uğradılar. 1950’den AKP’ye kadar da bütün teslimiyetçi sağ iktidarlar bu fikre hizmet ettiler.

Teslimiyetçi Mason Amerikan İslam'ının uygulayıcıları!

Teslimiyetçi Mason Amerikan İslam’ının uygulayıcıları!

Aşağıdaki yazı vatanseverlik duyguları yüksek olan arkadaşımızın olayları karıştırmasından ibarettir.

Özal zamanında Hocalı Katliamı ve Çeçen kıyımları bu siyasetler yüzünden gerçekleşti. AKP- emperyalizm karşıtlığı yaparken onlara hizmet etmeyelim.

İşin doğrusu bu yazımdadır. Lütfen vatansever de olsa her yazıyı yargılamadan yayınlamayın. İki dünya savaşını çıkartan da Yahudi sermayesidir. Yahudiler İsrail’i kurmaları için anavatanlarına dönmeye zorlanmak için Yahudi sermayedarlarca 1492’den ber sistemli olarak kıydırılmaktadır.

http://keykubat.blogspot.com/2010/07/sola-acilan-hacli-seferleri

Alaeddin Yavuz

Bu Gercekleri Sizlerden Medya Gizliyor , Adolf Hitler hakkinda yalanlar atiyorlar , Adolf Hitler daha cok TÜRKDÜ zaten TURAN “TAMGASI” Gamali Haci Bayrak edindi …
Lenin'in kullanıldığı Faşist Stalin SSCB'si döenmi savaş kampanyası resmi

Lenin’in kullanıldığı Faşist Stalin SSCB’si döenmi savaş kampanyası resmi

ikinci Dünya Savasinda Adolf Hitlerin Ordusunda kimler vardi.
Azerbaycan – Tataristan – Özbekistan – Türkistan – Bashkurt – Kirim – Bolgar Türkleri vardi . Yahudiler Bizlerden cok korkuyorlar . icimizdeki kriptolar bu nedenle islam fasist dini diyorlar.

İşte Said-i Kürdi Deliüzzaman'ın neden olduğu Kırım Sürgününü gösteren bir resim. Bu emperyalizmin Türk-Müslüman dünyasını soykırıma uğratma ve köleleştirme siyasetinin devamıdır. Bu yüzden Face sayfamın üstündeki harita da bu  tuzağı göstermektedir

İşte Said-i Kürdi Deliüzzaman’ın neden olduğu Kırım Sürgününü gösteren bir resim. Bu emperyalizmin Türk-Müslüman dünyasını soykırıma uğratma ve köleleştirme siyasetinin devamıdır. Bu yüzden Face sayfamın üstündeki harita da bu tuzağı göstermektedir

Stalin Türkleri Katlederken , Adolf Hitler Rusyaya Karsi ayaklandi Ordusundaki Türklerle Birlikte .. Malesef bu Gercekleri demiyorlar sizlere … cünkü Medyayi ISRAIL yönetiyor , ROCKEFELLER soyu ve Dünya Tarihlerinide Sahtelediler , tabiki bir Engel vardi o engel olan kisi Ulu önder Atatürkdü , Atatürk Türk Tarih kitabi yazdirmisti bu kitabin gündeme dogmamasi Rockefeller ailesi icin cok önemliydi egerki Dogsaydi piysada olsaydi , Rockefellerin ve diger Masonlarin Oynamak istedigi Oyunlari Bozabilirdi .

Hain Vahdettin Pasa bir Masondu , Ismet Inönüde bir Masondu , Yalniz ATATÜRKÜN bunlardan haberi yoktu ,Rockefeller Hain Vahdettini degerlendirir kullanir , Ismet Inönüye direktif verdirtir , ” ATATÜRKÜ ZEHIRLE o TARIH KITABI CIKMAMASI GEREK bunu ÖNLE ” der . Ismet Inönü ATATÜRKÜ zehirler ve ATATÜRK vefat eder , ATATÜRK vefat etdikten sonra , Ismet Inönü o tarih kitaplarini yok etdirir toplatdirir yaktirir ….

İşte Rus ve Alman Savstikaları

İşte Rus ve Alman Savstikaları

Bugün o Tarih Kitaplarindan var ise Meydana cikarsa Bu Anlatdiklarimin bircogu o kitapta var oldugundan eminim yoksa Rockefeller bir kitaptan neden rahatsiz olsunki alt üstü magsum tarih kitabiysa neden bu onlari rahatsiz etdi .. demekki ikinci Dünya savasi üzerinde Türklerinde var oldugu yazdigi icin …

"Kutsal Olmayan İttifak"

“Kutsal Olmayan İttifak”

Rockefellerin hedefi ama buydu o tarih kitaplarini yok etdirmek , bunu yapti . sonra Dünya Tarihini Sahtelemek . Adolf Hitlere camur atabilmek icin , Almanlara Camur atabilmek icin …

Bir başka SSCB svastikası

Bir başka SSCB svastikası

Rockefeller o Tarih Kitaplarini yok etdirmeseydi , Almanlara Adolf Hitlere kimse camur atamazdi cünkü biz Türkler Kalkar derdikki neden yalan söylüyorsunuz bizim ATAMIZ ATATÜRK tam tersini anlatiyor derdik ve Rockefellerin yalani ortaya cikardi Almanyadanda Israil icin Ömür boyu Tazminat alamazdi .

http://earthstation1.simplenet.com- Hitler selamı veren Stalin! İkisi de Mason!</p>
<p>From http://earthstation1.simplenet.com 1998 j. c. kaelin  wandarer@earthlink.net

http://earthstation1.simplenet.com- Hitler selamı veren Stalin! İkisi de Mason! From http://earthstation1.simplenet.com 1998 j. c. kaelin wandarer@earthlink.net

Yahudiler HIRSIZDIR bunu asla unutmayin …

Amerikan Svastikası

Amerikan Svastikası

KURANI KERIMDE ismi gecen SEYTANIN IRKI “YAHUDIDIR” .

Mason İlluminati dolarları

Mason İlluminati dolarları

———————
Arıca Masonlar hakkında bu yazımı okumanızı öneririm. Yazı İngilizce’den Türkçe’ye Mason ve karşıtları olan yabancı yazarların eserlerinden çevirilerden oluşmaktadır.
http://adilyargicc.blogspot.com/2011/06/tapinak-sovalyelerinden-rotschildlara.html

http://adilyargic.blogspot.com/2011/04/masonlar-ve-akp-mason-baglantilari.html

Reklamlar

About Alaeddin Yavuz

55 years old man,Turk, blogger, anti war, antiemperialist, socialist, since 1978's leftist, religionless, peacemaker, antiracest, retired constable, married, have two children, live in Istanbul- Turkiye Yazılarımı ırkçı, etnik,dini ayrımcı bulanlar, Selçuklu ile Osmanlı'nın çöküşünde, Atatürk'e yapılan 26 Kürt isyanı, Şapka yasası bahanesiyle çıkartılan çok sayıda iç isyanın, yine Atatürk'e 25 suikastın arkasında ve 30 yıldır, 50.000 insanımızın ölümünde Kürt Yezidiliği ve onların ardında saklanmış gayrimüslüm azınlıkların olmadığını ispatlasın. Tarih boyunca devletler dinleri, dinler devlet siyasetlerini belirlemiştir. Bilinenlere göre, Sümer ile başlayan din ile devlet siyaseti belirleme, Babil, Asur, İran ve Roma ile sürmüştür. Bu günde, devletler ve dinler günümüzün Roma'sı A.B.D. tarafından yeniden düzenlenmektedir. Yeni tanrılar ve Mehdiler çoktan piyasalara sürülmüştür. Siz, dinlerinizi değişmemiş zannedin durun. Bunları seçtiğimizi zannettiğimiz, onlara çalışan siyasiler, askeri, sivil bürokratlar, eğitimciler, yazar-çizerler ve din adamları yardımıyla yapmaktadır. Din adamları tarih boyunca, daima halka çobanlık eden hakim sınıfın ortağı olmuşlardır. Temel ilkeleri, "Korkut, Kandır, Köleleştir. Ölüm sonrası sonsuz yaşamada, "ebedi mutluluk" vaadini kaçırmakla korkuturlar; Cennet, ve ebedi yaşam mükafatlarıyla kandırırlar; Siyasi ve dini otoriteye itaate razı ederek köleleştirirler. Halka hizmet eden, devlet ve egemen sınıfa karşı koruyan tek bir din yoktur. Tüm yasalar, halkın aleyhine yapılır. Egemen sınıflar yargı tanımazlar. Çobanların sürülerini koruyup, otlatıp,sulayarak beslemeleri ve satmaları gibi, din adamlarının ortağı egemen sınıflar da halkı, küçük refah artışları, dini bağnazlığı körükleyerek kendilerine bağlar, güç ve şöhret kazandıracak savaş iç savaş, terör, işgal olaylarında da kurban ederler. Aynı çobanın sürüsüne yaptığı gibi. Günümüzde Kombine Tesisleri çağdaş hayvancılık ile cağdaş devlet anlayışını daha açıklanabilir hale getirmişlerdir Tacı Haine Giydiren Milletin Kanı Dinmez. Takdir sizindir.
Bu yazı Uncategorized içinde yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.