TSK MI NSK MI?


Nerede Atatürk devrimlerinin ve rejimin bekçisi (!) Türk ordusu?

Bunlar resmen koloni ordusu. Kuzu kuzu gidiyorlar.

Bu güne kadar bu ordunun yaptığı darbelerin de ülkemizde komünizmin önlenmesi amacına yönelik Amerikan projelerinin uygulamaları olduğu geçen 12 yıl içinde her yetkili ağızdan itiraf edildiğine göre, ortada ne TSK, ne de Atatürk devrimlerinin bekçisi bir ordunun en azından 10 Kasım 1938’den beri olmadığı açıktır.Bunların ölüleri şehit mi, gazi mi yoksa niyazi mi olacak?

Afrika, Hint ve Okyanusya Müslümanlarından toplanan koloni askerleri Çanakkale'ye getirildiklerinde, bayram sabahı ezan sesinin siperlerden duyulması üzerine "Müslümana karşı savaşmayız" diyerek savaştan çekildiklerini tarih yazar. Süveyş kanalında İngiliz gazetecilerin, "Noelde Kudüs'ü Hristiyan dünyasına hediye edebilecek misiniz?" sorusuna İngiliz generali "Bunun Haçlı Seferi olduğunu saklayınız. Askerlerimizin çoğu Müslüman" dediği zamandaki dinine ve dindaşına bağlı millet de yok artık. İşte size NSK-Türk koloni/Sömürge askerleri.

Afrika, Hint ve Okyanusya Müslümanlarından toplanan koloni askerleri Çanakkale’ye getirildiklerinde, bayram sabahı ezan sesinin siperlerden duyulması üzerine “Müslümana karşı savaşmayız” diyerek savaştan çekildiklerini tarih yazar. Süveyş kanalında İngiliz gazetecilerin, “Noelde Kudüs’ü Hristiyan dünyasına hediye edebilecek misiniz?” sorusuna İngiliz generali “Bunun Haçlı Seferi olduğunu saklayınız. Askerlerimizin çoğu Müslüman” dediği zamandaki dinine ve dindaşına bağlı millet de yok artık. İşte size NSK-Türk koloni/Sömürge askerleri.

Ergenekon ve Silivri de PKK’nın, Kürdistan ile Süryani devletçiklerinin resmileştirilmesi amacıyla yapılan bir kumpastı. Kumpas orduya değil halka bu nları yutturmaki kanıksatmak içindi. 30 yılda Kürt ordusu kurdular. Resmileştirmek için de bir kaç tane Yahudi ve Kürdü içeri tıktılar. İş oldu bitti.

Her şey senaryosu dışarıda yazılmış bir tiyatro

Her şey senaryosu dışarıda yazılmış bir tiyatro

Kürdistan resmileşti, Süryani devletçikleri kuruldu ve arkası geliyor

Kürdistan haritası, Ergenekon-Silivri tiyatrosu sayesinde resmileştirildi.

Kürdistan haritası, Ergenekon-Silivri tiyatrosu sayesinde resmileştirildi.

Halk ayağa kalksa ne yapacak ki? Ordu ve tüm kurumlar düşmanın elindedir. Yerinden kıpırdasa kafasına darbe gelecek. En iyisi, kurtlara bir üyesini kurban veren ceylan sürüsü gibi kurban vermeye rıza göstermek diyor belki de.

Antilop etini yiyen sırtlanları çaresizce seyrediyor.Ezilen milletler de aynen bu haldedir.

Antilop etini yiyen sırtlanları çaresizce seyrediyor.Ezilen milletler de aynen bu haldedir.

Bunu yıllardır, eti kemirilen ceylanın, acıya duyarsızlaştığı anda çaresizlik içinde etini kemiren yırtıcı hayvanı seyretmesi gibi hepimiz seyrediyoruz.

Sadece vatansever oldukları için suçlanan insanımız 12 Eylül 1980'de böyle yollara dizildi, işkenceler gördü, fişlendi,idamlara mahkum oldu.

Sadece vatansever oldukları için suçlanan insanımız 12 Eylül 1980’de böyle yollara dizildi, işkenceler gördü, fişlendi,idamlara mahkum oldu.

Halka anlattığımızda bize inanmak istemiyorlar.

İnanıp da başına iş mi alacak?

Etini yiyenleri seyretmenin tadını çıkartmak daha kolay geliyor.

1876-1878 Osmanlı Rus harbinde bu günkü işbirlikçilerin dedeleri devleti Rusların kontrolündeki paşalardan alıp İngilizlere bağlamak istedikleri için çıkarttıkları bu savaş ile Osmanlı doğudan Sinop'a batıdan İstanbul Yeşilköy'e kadar Rus işgaline uğramıştı. Beş milyon insan göçmekten başka çare bulamamış, bunlardan bir kısmı Karaköy meydanında sığınacak yer bekliyor.

1876-1878 Osmanlı Rus harbinde bu günkü işbirlikçilerin dedeleri devleti Rusların kontrolündeki paşalardan alıp İngilizlere bağlamak istedikleri için çıkarttıkları bu savaş ile Osmanlı doğudan Sinop’a batıdan İstanbul Yeşilköy’e kadar Rus işgaline uğramıştı. Beş milyon insan göçmekten başka çare bulamamış, bunlardan bir kısmı Karaköy meydanında sığınacak yer bekliyor.

İşte size ceylan örneğine sarılmış, Atatürk’ün emrinde yedi düvele posta koyan Türk ordusunun kemiklerini sızlatacak, savaşsız teslim alınmış evlatlarından bir sömürge ordusu.

Bunlar Atlantik okyanusunun Afrika kıtası kıyılarındaki Nijer ve Orta Afrika Cumhuriyetinde, sömürgeci Fransızların topraklarından kovduğu Müslümanlara kurşun sıkmaya giden sözde Deniz kuvvetlerimiz.

Afrika yollarına çıkacak askerler eşleriyle vedalaşırken. Bunlar şehit mi gazi mi niyazi mi olacaklar?

Afrika yollarına çıkacak askerler eşleriyle vedalaşırken. Bunlar şehit mi gazi mi niyazi mi olacaklar?

Artık TSK değil NSK’DIR BU ORDU.Yani Nato Silahlı Kuvvetleri.

Peki,

ÇÖZÜM NE?

Örgütlenmek, başımızdaki kriptoları deşifre etmek, başlangıçta Kürtlerin yaptıkları gibi kültürel savaş vermek, önce bütün Anadolu halklarını “antiemperyalist, tam bağımsızlıkçı Türkiye davasına katmayı başarmak.

Sonra arkası gelecektir.

Atların bile sırtında attıkları işbirlikçi, YAĞMACI, HIRSIZ SÜRYANİ'Yİ SİZ HALA SIRTINIZDAN ATMAYACAK MISINIZ?

Atların bile sırtında attıkları işbirlikçi, YAĞMACI, HIRSIZ SÜRYANİ’Yİ SİZ HALA SIRTINIZDAN ATMAYACAK MISINIZ?
Reklamlar

About Alaeddin Yavuz

55 years old man,Turk, blogger, anti war, antiemperialist, socialist, since 1978's leftist, religionless, peacemaker, antiracest, retired constable, married, have two children, live in Istanbul- Turkiye Yazılarımı ırkçı, etnik,dini ayrımcı bulanlar, Selçuklu ile Osmanlı'nın çöküşünde, Atatürk'e yapılan 26 Kürt isyanı, Şapka yasası bahanesiyle çıkartılan çok sayıda iç isyanın, yine Atatürk'e 25 suikastın arkasında ve 30 yıldır, 50.000 insanımızın ölümünde Kürt Yezidiliği ve onların ardında saklanmış gayrimüslüm azınlıkların olmadığını ispatlasın. Tarih boyunca devletler dinleri, dinler devlet siyasetlerini belirlemiştir. Bilinenlere göre, Sümer ile başlayan din ile devlet siyaseti belirleme, Babil, Asur, İran ve Roma ile sürmüştür. Bu günde, devletler ve dinler günümüzün Roma'sı A.B.D. tarafından yeniden düzenlenmektedir. Yeni tanrılar ve Mehdiler çoktan piyasalara sürülmüştür. Siz, dinlerinizi değişmemiş zannedin durun. Bunları seçtiğimizi zannettiğimiz, onlara çalışan siyasiler, askeri, sivil bürokratlar, eğitimciler, yazar-çizerler ve din adamları yardımıyla yapmaktadır. Din adamları tarih boyunca, daima halka çobanlık eden hakim sınıfın ortağı olmuşlardır. Temel ilkeleri, "Korkut, Kandır, Köleleştir. Ölüm sonrası sonsuz yaşamada, "ebedi mutluluk" vaadini kaçırmakla korkuturlar; Cennet, ve ebedi yaşam mükafatlarıyla kandırırlar; Siyasi ve dini otoriteye itaate razı ederek köleleştirirler. Halka hizmet eden, devlet ve egemen sınıfa karşı koruyan tek bir din yoktur. Tüm yasalar, halkın aleyhine yapılır. Egemen sınıflar yargı tanımazlar. Çobanların sürülerini koruyup, otlatıp,sulayarak beslemeleri ve satmaları gibi, din adamlarının ortağı egemen sınıflar da halkı, küçük refah artışları, dini bağnazlığı körükleyerek kendilerine bağlar, güç ve şöhret kazandıracak savaş iç savaş, terör, işgal olaylarında da kurban ederler. Aynı çobanın sürüsüne yaptığı gibi. Günümüzde Kombine Tesisleri çağdaş hayvancılık ile cağdaş devlet anlayışını daha açıklanabilir hale getirmişlerdir Tacı Haine Giydiren Milletin Kanı Dinmez. Takdir sizindir.
Bu yazı Güncel Siyaset içinde yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.