MÜSLÜMAN EĞİTİME İHTİYAÇ DUYUYOR MU?


Eğitim

Gözün gördüğüne ekleyecek bir şey yok. Başımızdaki hükumetler de buna destek oluyorlar. Ülkemizin Milli Eğitim Bakanı açıkça, utanmadan diyebiliyor ki; Büyük devletler bizim dahi, fizikçi, kimyacı, mühendis, ekonomist gibi adamlar yetiştirmemizi istemiyorlar, “ara elemanı” yani tamirci, tesisatçı, şöför, herkesin yapabildiği bilgisayar operatörü gibi elemanlar yetiştirin diyorlar” Sonra da 4+4+4 eğitim sistemini getirip 11 yaşında kızların kocaya verilmesine kapı açıyorlar.

EĞİTİM HAKKINDA ÇİZİLMİŞ BU KARİKATÜR YALNIZ ÜLKEMİZ İNSANLARINI DEĞİL, TÜM MÜSLÜMAN VE GERİ KALMIŞ ÜLKELERİN HALİNİ ÇİZİYOR.

ÇÜNKÜ;

Nüfus cüzdanında Müslüman yazanların çoğunluğu en az %60’ının üzeri istiyor.

Peki istemeyen var mı?

En çok birbirine düşürülen, hala çocuk evlilikleri yapan, dinde var diye her türlü cinsel sapıklığı hak bilen pedofilikler, gizli açık eş cinsel dindarlar yani kökten dinciler istemiyorlar.

Yoksa, 56 devletten oluşan Müslüman dünyasında bir tane olsun bağımsız bir devlet olmaz mıydı?

Bunun da bir tek açıklaması vardır, o toplumlar, yöneticilerince ihanetlere uğramışlardır.

Bu kadar açık ihanetler içinde boğulmamızın tek sebebi eğitimdir de; Bizim milletin eğitime ne ihtiyacı var ki?

Allah’a hala inanan putperest Sabiler, Süryaniler, Gregoryen Ermeniler, Yezidi Kürtlerin Allah kavramları ile Kur’an’ın bildirdiği Allah kavramı arasındaki farkı (Tevhidi) idrak etmeden Allah’a;

Elmalılı Hamdi Yazır’ın Kur’an Hac Suresi 17., Maide Suresi 62. ayet tefsirinde “İslam’ı bozan Basra’lı ve Irak”lı Sabiler ve bunlardan çıkan dönmelerdir” tespitinde açıkladığı gibi, dini ele geçiren bu dönmelerce asırlardır Peygamber Muhammed’in her yerde şişirilmiş, putlaştırılmış kişiliğini değil gerçek kişiliğini bilmeden Muhammed’e;

Allah’ın emirlerini bildiren Kur’andan bir tek sure hatta bir tek ayet (Allah’ın emri,sözü) okumadan Kur’anı evinde, arabasında, kaza bela savan putperest muskası gibi kullanarak Kur’an’a tapınarak Kur’an’a,

Peygamber sonrası dini ele geçirmiş bu putperestlerin din ile ırkçılıklarını harmanlamalarından doğan kıyafet dayatması yüzünden,sadece 7000 yıllık Keldani (Keldani kavminin adı, Ay Tanrısına Tapınanlar demektir) kıyafeti olan sarık, çarık, cübbe, çarşaf-peçe giyinmekle Müslümanlığı idrak ettiğini sanmakla ömür tüketen Müslümanlara;

Demokrasi, eşitlik, işçi hakları, çocuk haklarını, kendi ekmeğini kazanabileceği, onuruyla yaşayabileceği bir işi olmasının, tekke, cami,ramazan çadırı önünde yemek, gıda, giyim yardımı beklemekten daha onurlu bir yaşam olduğunu, devlet erkanından din ulemasına hesap sorulabileceğini anlatmanın olanağı yoktur.

Çünkü kafada dinindeki en ufak adalet kavramına ait bir bilgisi de yoktur. Bu adam hukuk ile guguk sesini bir tutar.

Böyle Müslümanların, Allah,Muhammed, Kur’an birde Tayyip adları nelerine yetmiyor?
Herkes neye ihtiyacı varsa onun için savaşır.
Bizimkiler de bunlar için savaşıyor.

İşte, Irak Tıktriti şehrinde Müslüman kıyımı yapan sahte Müslüman ISIS/IŞİD ordusu. Eğitim kim bunlar kim?

IŞİD TOPLU KATLİAM IRAK

IŞİD YA DA ISIS, İNANÇLARI MASON LOCALARINDA, BATININ İSTİHBARAT MASALARINDA KARARLAŞTIRILMIŞ, ÜNİVERSİTELERİNDE DÜZENLENMİŞ, İSLAM İLE BAĞI OLMAYAN VEHHABİLİĞİN DE SAPKINI BİR İNANÇ UĞRUNA AMERİKA, İNGİLTERE, FRANSA, TÜRKİYE AKP HÜKUMETİNCE DESTEKLENEN, ÇOĞU DA MÜSLÜMAN OLMAYAN, BATILI PARALI ASKER OLAN, MÜSLÜMAN DÜŞMANLARIDIR.

IRAK TIKRİTİ'DE IŞİD KATLİAMI

IŞİD YA DA ISIS, İNANÇLARI MASON LOCALARINDA, BATININ İSTİHBARAT MASALARINDA KARARLAŞTIRILMIŞ, ÜNİVERSİTELERİNDE DÜZENLENMİŞ, İSLAM İLE BAĞI OLMAYAN VEHHABİLİĞİN DE SAPKINI BİR İNANÇ UĞRUNA AMERİKA, İNGİLTERE, FRANSA, TÜRKİYE AKP HÜKUMETİNCE DESTEKLENEN, ÇOĞU DA MÜSLÜMAN OLMAYAN, BATILI PARALI ASKER OLAN, MÜSLÜMAN DÜŞMANLARIDIR.

Alaeddin Yavuz

keykubat /

adilyargic/

adilyargicc

 

Reklamlar

About Alaeddin Yavuz

55 years old man,Turk, blogger, anti war, antiemperialist, socialist, since 1978's leftist, religionless, peacemaker, antiracest, retired constable, married, have two children, live in Istanbul- Turkiye Yazılarımı ırkçı, etnik,dini ayrımcı bulanlar, Selçuklu ile Osmanlı'nın çöküşünde, Atatürk'e yapılan 26 Kürt isyanı, Şapka yasası bahanesiyle çıkartılan çok sayıda iç isyanın, yine Atatürk'e 25 suikastın arkasında ve 30 yıldır, 50.000 insanımızın ölümünde Kürt Yezidiliği ve onların ardında saklanmış gayrimüslüm azınlıkların olmadığını ispatlasın. Tarih boyunca devletler dinleri, dinler devlet siyasetlerini belirlemiştir. Bilinenlere göre, Sümer ile başlayan din ile devlet siyaseti belirleme, Babil, Asur, İran ve Roma ile sürmüştür. Bu günde, devletler ve dinler günümüzün Roma'sı A.B.D. tarafından yeniden düzenlenmektedir. Yeni tanrılar ve Mehdiler çoktan piyasalara sürülmüştür. Siz, dinlerinizi değişmemiş zannedin durun. Bunları seçtiğimizi zannettiğimiz, onlara çalışan siyasiler, askeri, sivil bürokratlar, eğitimciler, yazar-çizerler ve din adamları yardımıyla yapmaktadır. Din adamları tarih boyunca, daima halka çobanlık eden hakim sınıfın ortağı olmuşlardır. Temel ilkeleri, "Korkut, Kandır, Köleleştir. Ölüm sonrası sonsuz yaşamada, "ebedi mutluluk" vaadini kaçırmakla korkuturlar; Cennet, ve ebedi yaşam mükafatlarıyla kandırırlar; Siyasi ve dini otoriteye itaate razı ederek köleleştirirler. Halka hizmet eden, devlet ve egemen sınıfa karşı koruyan tek bir din yoktur. Tüm yasalar, halkın aleyhine yapılır. Egemen sınıflar yargı tanımazlar. Çobanların sürülerini koruyup, otlatıp,sulayarak beslemeleri ve satmaları gibi, din adamlarının ortağı egemen sınıflar da halkı, küçük refah artışları, dini bağnazlığı körükleyerek kendilerine bağlar, güç ve şöhret kazandıracak savaş iç savaş, terör, işgal olaylarında da kurban ederler. Aynı çobanın sürüsüne yaptığı gibi. Günümüzde Kombine Tesisleri çağdaş hayvancılık ile cağdaş devlet anlayışını daha açıklanabilir hale getirmişlerdir Tacı Haine Giydiren Milletin Kanı Dinmez. Takdir sizindir.
Bu yazı Uncategorized içinde yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.