MÜSLÜMAN EĞİTİME İHTİYAÇ DUYUYOR MU?


Tacı Haine Giydiren Milletin Kanı Dinmez Alaeddin Yavuz

Eğitim Gözün gördüğüne ekleyecek bir şey yok. Başımızdaki hükumetler de buna destek oluyorlar. Ülkemizin Milli Eğitim Bakanı açıkça, utanmadan diyebiliyor ki; Büyük devletler bizim dahi, fizikçi, kimyacı, mühendis, ekonomist gibi adamlar yetiştirmemizi istemiyorlar, “ara elemanı” yani tamirci, tesisatçı, şöför, herkesin yapabildiği bilgisayar operatörü gibi elemanlar yetiştirin diyorlar” Sonra da 4+4+4 eğitim sistemini getirip 11 yaşında kızların kocaya verilmesine kapı açıyorlar.

EĞİTİM HAKKINDA ÇİZİLMİŞ BU KARİKATÜR YALNIZ ÜLKEMİZ İNSANLARINI DEĞİL, TÜM MÜSLÜMAN VE GERİ KALMIŞ ÜLKELERİN HALİNİ ÇİZİYOR.

ÇÜNKÜ;

Nüfus cüzdanında Müslüman yazanların çoğunluğu en az %60’ının üzeri istiyor.

Peki istemeyen var mı?

En çok birbirine düşürülen, hala çocuk evlilikleri yapan, dinde var diye her türlü cinsel sapıklığı hak bilen pedofilikler, gizli açık eş cinsel dindarlar yani kökten dinciler istemiyorlar.

Yoksa, 56 devletten oluşan Müslüman dünyasında bir tane olsun bağımsız bir devlet olmaz mıydı?

Bunun da bir tek açıklaması vardır, o toplumlar, yöneticilerince ihanetlere uğramışlardır.

Bu kadar açık ihanetler içinde boğulmamızın tek…

View original post 322 kelime daha

Reklamlar

About Alaeddin Yavuz

55 years old man,Turk, blogger, anti war, antiemperialist, socialist, since 1978's leftist, religionless, peacemaker, antiracest, retired constable, married, have two children, live in Istanbul- Turkiye Yazılarımı ırkçı, etnik,dini ayrımcı bulanlar, Selçuklu ile Osmanlı'nın çöküşünde, Atatürk'e yapılan 26 Kürt isyanı, Şapka yasası bahanesiyle çıkartılan çok sayıda iç isyanın, yine Atatürk'e 25 suikastın arkasında ve 30 yıldır, 50.000 insanımızın ölümünde Kürt Yezidiliği ve onların ardında saklanmış gayrimüslüm azınlıkların olmadığını ispatlasın. Tarih boyunca devletler dinleri, dinler devlet siyasetlerini belirlemiştir. Bilinenlere göre, Sümer ile başlayan din ile devlet siyaseti belirleme, Babil, Asur, İran ve Roma ile sürmüştür. Bu günde, devletler ve dinler günümüzün Roma'sı A.B.D. tarafından yeniden düzenlenmektedir. Yeni tanrılar ve Mehdiler çoktan piyasalara sürülmüştür. Siz, dinlerinizi değişmemiş zannedin durun. Bunları seçtiğimizi zannettiğimiz, onlara çalışan siyasiler, askeri, sivil bürokratlar, eğitimciler, yazar-çizerler ve din adamları yardımıyla yapmaktadır. Din adamları tarih boyunca, daima halka çobanlık eden hakim sınıfın ortağı olmuşlardır. Temel ilkeleri, "Korkut, Kandır, Köleleştir. Ölüm sonrası sonsuz yaşamada, "ebedi mutluluk" vaadini kaçırmakla korkuturlar; Cennet, ve ebedi yaşam mükafatlarıyla kandırırlar; Siyasi ve dini otoriteye itaate razı ederek köleleştirirler. Halka hizmet eden, devlet ve egemen sınıfa karşı koruyan tek bir din yoktur. Tüm yasalar, halkın aleyhine yapılır. Egemen sınıflar yargı tanımazlar. Çobanların sürülerini koruyup, otlatıp,sulayarak beslemeleri ve satmaları gibi, din adamlarının ortağı egemen sınıflar da halkı, küçük refah artışları, dini bağnazlığı körükleyerek kendilerine bağlar, güç ve şöhret kazandıracak savaş iç savaş, terör, işgal olaylarında da kurban ederler. Aynı çobanın sürüsüne yaptığı gibi. Günümüzde Kombine Tesisleri çağdaş hayvancılık ile cağdaş devlet anlayışını daha açıklanabilir hale getirmişlerdir Tacı Haine Giydiren Milletin Kanı Dinmez. Takdir sizindir.
Bu yazı Uncategorized içinde yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.