TAKİYYE İLE VATAN KURULMAZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN VE AVANELERİ…


Takiyye ile vatan kurulmaz. Türk milleti, Müslüman oldu, 1200 yıl İslamın kılıcı oldu. Doğu Romayı da Batı Romayı da yıktı.

Batı Roma son darbeyi Cermenlerden (Almanlardan) yedi ve bitti. Oysa Tayyip ve ardındakiler, tarih boyunca kimin hakimiyetinde iseler onlardan gibi yaparak bu günlere geldiler.

Yalancılık, hilekarlık, hırsızlık, yağmacılık(Tıkla) dinlerinin temel ilkesi oldu.

1864 Anadolu Eremeni tehciri, 1892 Bitlis Ermeni tehciri, 1916 Anadolu Ermeni Tehcirlerinden kurtulanlar Gürcistan’a sığındılar, kalanları Müslüman olduk dediler ve eski dinleri ile İslam ortası inanca sahip tarikatlar içinde yaşadılar.

İHTİSAS SORUSURecep T.Erdoğan 2010’a kadar sıklıkla “Adana’da zalim bir vali varmış, dedem (Batum Bagata’dan Rize Güneysu (Potamya) köyüne göç eden) o zalim valiye karşı savaşırken ölmüş” dediği dedesi, Atatürk’ün emriyle, ordusunu ve silahlarını işgal devletlerine teslim etmeyen, Fransız üniforması giydirilmiş, Suriye’den İngilizlerin geri yolladığı 178.000 Ermeni ve onlara destek için Gürcistan ve Rize’den gönderilen (Rize, 60 yıl Rus işgalindeydi) dedesi, Müslüman Türk bir vatan evladının kurşunlarıyla cehenneme postalanmıştı.2008 Gürcü-Rus savaşında Gürcüleri yalnız bıraktığı için Gürcü Sakaşvili, 2010 referandumu öncesinde Gürcistan’ın 2003 Azınlık Raporunu(Tıkla) internete sızdırmış ben de dilimiz e çevirip yayınlayınca “adilyargic. blogumu sildirivermişlerdi.

İşte bu Müslüman ve Türk görünen, 2003’te ilk yaptıkları iş olan Karadenizli bir hocanın evinde gizliced Hristiyan ibadeti etmesini işleyen ve Türkleri “dini baskı yapmakla itham eden “filmi çektirmeleri boşuna değildi. Bu kripto hainler bu gün Işıkçılar, Nurcular adlarıyla önümüzde durmaktadırlar. Bu kendilerini gizlemeyi ilke edinen kaypak, kalleş, hain sürüleri Osmanlı çökünce haçlılarla birlikte üstümüze saldırdılar, Türk ve Müslüman soykırımı ve yağması yaptılar. 10 Kasım 1938’de, Atatürk öldürülünce iktidarı gene aldılar.

14 Mayıs 1950 D.P hükumetiyle, Kur’anın ve dinin Türkçe öğretilmesini yasaklayarak, İslam’ın mitolojisi olan ibadetlerin çoğunu Sünniler gibi yapan Ortodoks Gregoryen Ermeni Hristiyanlığını (Işıkçılar) ve Ortodoks Süryani Hristiyanlığını (Nurcular) İslam diye halkımıza yutturdular. Hristiyanlardan da Çanakkale’de, Kurtuluş savaşında Anadolu’da bize karşı savaşanlardan şehit olur dediler…. Kürtlere “savaşmayın, Yunanlılar sizi esit alınca bize geri gönderecek ve Kürdistan kuracağız dediler.

İçimize işlediler.

İHANETTTTBu dönmeler içeriden, diyasporadakiler dışarıdan devleti yıkacak, halkı birbirine düşman edecek her şeyi yaptılar. Sağ-sol, Laik-antilaik, Türban- Çarşaf-peçe, sağ-sol, Türk-Kürt her türlü anarşiyi beslediler ve devleti çalışamaz hale soktular, nifak tohumları ektiler.

Aynı bu filimde R.T.Erdoğan’ın “Bizi Vatansız bırakma Allah’ım” derken, Ermeni soykırımını resmileştirme işlerine hızla destek verdiklerinini gözden kaçırmayalım. Diğer yandan da bu filim “18 Nisan’da okunmuştur. Yani, İsa’nın Kudüs’e bakire boz sığa üstünde girp Allah olduğunu Yahudilere ispat etme, çarmıha gerilme (12 Nisan Hayırlı Cuma olayı) ve 14 Nisan’da dirilip göğe çekilme olayının kutlanması olan Paskalya bayramının ardından…

İHANETLERRTürk ve Müslümanlar bunu aymazlarsa faturası kabarık olacaktır. Takiye ile vatan kurmaya çalışan sahtekar Kripto Ortodoks Hristiyanların vatan kurma çabalarını ayın artık. Türk milleti takiye ile vatan kurmadı, kuranlara da müsade etmeyecektir. İçinde Devlet Bahçeli İşbirlikçisini öven kısmı hariç diğerlerine katıldığım Murat İde’nin videosunu bu bilinçle seyrediniz.

Kolay gelsin.

Alaeddin Yavuz/
Alaeddin Yavuz wordpress
keykubat
/adilyargic
/ adilyargicc

Reklamlar

About Alaeddin Yavuz

55 years old man,Turk, blogger, anti war, antiemperialist, socialist, since 1978's leftist, religionless, peacemaker, antiracest, retired constable, married, have two children, live in Istanbul- Turkiye Yazılarımı ırkçı, etnik,dini ayrımcı bulanlar, Selçuklu ile Osmanlı'nın çöküşünde, Atatürk'e yapılan 26 Kürt isyanı, Şapka yasası bahanesiyle çıkartılan çok sayıda iç isyanın, yine Atatürk'e 25 suikastın arkasında ve 30 yıldır, 50.000 insanımızın ölümünde Kürt Yezidiliği ve onların ardında saklanmış gayrimüslüm azınlıkların olmadığını ispatlasın. Tarih boyunca devletler dinleri, dinler devlet siyasetlerini belirlemiştir. Bilinenlere göre, Sümer ile başlayan din ile devlet siyaseti belirleme, Babil, Asur, İran ve Roma ile sürmüştür. Bu günde, devletler ve dinler günümüzün Roma'sı A.B.D. tarafından yeniden düzenlenmektedir. Yeni tanrılar ve Mehdiler çoktan piyasalara sürülmüştür. Siz, dinlerinizi değişmemiş zannedin durun. Bunları seçtiğimizi zannettiğimiz, onlara çalışan siyasiler, askeri, sivil bürokratlar, eğitimciler, yazar-çizerler ve din adamları yardımıyla yapmaktadır. Din adamları tarih boyunca, daima halka çobanlık eden hakim sınıfın ortağı olmuşlardır. Temel ilkeleri, "Korkut, Kandır, Köleleştir. Ölüm sonrası sonsuz yaşamada, "ebedi mutluluk" vaadini kaçırmakla korkuturlar; Cennet, ve ebedi yaşam mükafatlarıyla kandırırlar; Siyasi ve dini otoriteye itaate razı ederek köleleştirirler. Halka hizmet eden, devlet ve egemen sınıfa karşı koruyan tek bir din yoktur. Tüm yasalar, halkın aleyhine yapılır. Egemen sınıflar yargı tanımazlar. Çobanların sürülerini koruyup, otlatıp,sulayarak beslemeleri ve satmaları gibi, din adamlarının ortağı egemen sınıflar da halkı, küçük refah artışları, dini bağnazlığı körükleyerek kendilerine bağlar, güç ve şöhret kazandıracak savaş iç savaş, terör, işgal olaylarında da kurban ederler. Aynı çobanın sürüsüne yaptığı gibi. Günümüzde Kombine Tesisleri çağdaş hayvancılık ile cağdaş devlet anlayışını daha açıklanabilir hale getirmişlerdir Tacı Haine Giydiren Milletin Kanı Dinmez. Takdir sizindir.
Bu yazı Uncategorized içinde yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.