KÜRTÇÜLÜK BAHANE, BİZANS HAYALLERİ ŞAHANE.


 

Kürt İslamcılığının yakın tarih temsilcisi Said-i Kürdi Deliüzzaman Bitlis’lidir.
Kendisine, hocalık eden İngiliz Rahip ajanı Mr. Robert Frew’un Doğu Anadolu’nun, askeri, demografik haritasını vererek, Rus Kafkas ordularına vermesi için gönderdiği şehir TİFLİS’tir.

Kürt İslamcılığı adı altında İslam'ı dönüştürme ve Bizans/Rum/Grek milliyetçiliğini başlatan sahte, okuryazar olmayan din uleması. Okuryazar olmayandan nasıl ulema olunuyorsa, bunu yapmışlar işte.

Kürt İslamcılığı adı altında İslam’ı dönüştürme ve Bizans/Rum/Grek milliyetçiliğini başlatan sahte, okuryazar olmayan din uleması. Okuryazar olmayandan nasıl ulema olunuyorsa, bunu yapmışlar işte.

Her iki şehir de, Evliya Çelebi’nin Seyahatname adlı eserinde yazdığına göre Büyük İskender’in köle komutanı Bdlis’e kurdurduğu kurduğu şehirlerdir.

Yanı Rum şehirleridir.
“Hristiyanlardan şehit olur, Çanakkal ve Kurtuluş savaşlarında ölen Hristiyan işgal askerleri de şehittir” Diyen de bu adamdır. islam’ı Ortodoks Süryani, Ermeni İncillerine göre dönüştüren adamdır.
Bizans tarihinde Diyarbakır’ın adı “Amida”dır. Kürt milleti olduğunu iddia edenler de “Amed” demektedirler.
Bizans’ın sembolü “Çift başlı Kartal’dır. Müslüman olmadan Anadolu’ya yerleşen Selçuklular da Hristiyan edildiklerinden onlarında sembolü Çift Başlı Kartal’dı.Bu kartal, İskender’e savaşlarda düşman ordusu hakkında gözetleme yapıp bilgi veren hayvan olarak İskender filminde de yer etmiştir.
Tevrat’ta Allah’ın (Hezekyel kitabı) dört yüzü vardır;
1-İnsan
2-Kartal,
3-İnek,
4-Aslan
Diyarbakıspor da sembolünü “Çift Başlı Kartal” olarak tespit etmiş, adını da “AMEDSPOR” koymuıştur.
Siz hala “Kürtçülük” diye bir şey olduğuna mı inanıyorsunuz?

Kürtçülük Bizans/Roma mücadelesi midir?

Kürtçülük Bizans/Roma mücadelesi midir?

Takdir sizindir…

Alaeddin Yavuz/
Alaeddin Yavuz wordpress
keykubat
/adilyargic
/ adilyargicc

Reklamlar

About Alaeddin Yavuz

55 years old man,Turk, blogger, anti war, antiemperialist, socialist, since 1978's leftist, religionless, peacemaker, antiracest, retired constable, married, have two children, live in Istanbul- Turkiye Yazılarımı ırkçı, etnik,dini ayrımcı bulanlar, Selçuklu ile Osmanlı'nın çöküşünde, Atatürk'e yapılan 26 Kürt isyanı, Şapka yasası bahanesiyle çıkartılan çok sayıda iç isyanın, yine Atatürk'e 25 suikastın arkasında ve 30 yıldır, 50.000 insanımızın ölümünde Kürt Yezidiliği ve onların ardında saklanmış gayrimüslüm azınlıkların olmadığını ispatlasın. Tarih boyunca devletler dinleri, dinler devlet siyasetlerini belirlemiştir. Bilinenlere göre, Sümer ile başlayan din ile devlet siyaseti belirleme, Babil, Asur, İran ve Roma ile sürmüştür. Bu günde, devletler ve dinler günümüzün Roma'sı A.B.D. tarafından yeniden düzenlenmektedir. Yeni tanrılar ve Mehdiler çoktan piyasalara sürülmüştür. Siz, dinlerinizi değişmemiş zannedin durun. Bunları seçtiğimizi zannettiğimiz, onlara çalışan siyasiler, askeri, sivil bürokratlar, eğitimciler, yazar-çizerler ve din adamları yardımıyla yapmaktadır. Din adamları tarih boyunca, daima halka çobanlık eden hakim sınıfın ortağı olmuşlardır. Temel ilkeleri, "Korkut, Kandır, Köleleştir. Ölüm sonrası sonsuz yaşamada, "ebedi mutluluk" vaadini kaçırmakla korkuturlar; Cennet, ve ebedi yaşam mükafatlarıyla kandırırlar; Siyasi ve dini otoriteye itaate razı ederek köleleştirirler. Halka hizmet eden, devlet ve egemen sınıfa karşı koruyan tek bir din yoktur. Tüm yasalar, halkın aleyhine yapılır. Egemen sınıflar yargı tanımazlar. Çobanların sürülerini koruyup, otlatıp,sulayarak beslemeleri ve satmaları gibi, din adamlarının ortağı egemen sınıflar da halkı, küçük refah artışları, dini bağnazlığı körükleyerek kendilerine bağlar, güç ve şöhret kazandıracak savaş iç savaş, terör, işgal olaylarında da kurban ederler. Aynı çobanın sürüsüne yaptığı gibi. Günümüzde Kombine Tesisleri çağdaş hayvancılık ile cağdaş devlet anlayışını daha açıklanabilir hale getirmişlerdir Tacı Haine Giydiren Milletin Kanı Dinmez. Takdir sizindir.
Bu yazı Güncel Siyaset içinde yayınlandı ve , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.