AKPKK’YI DİNLEYİN EBEDİYEN İNLEYİN !


AKP, hükumete geldiğinden beri geçen 13 yıl içinde devletin bütün kurum ve kuruluşlarını tasfiye edip yabancılara satması, kamu mallarını yandaşlarına ve çocuklarına tapulaması dışında eğitimin de içine etmiştir.

4+4+4 adını verdiği eğitim sistemiyle, eğitimin ilk dört yılını bitiren çocukların okuldan kopmalarında, özellikle İslam’a sonradan dönme Yezidi Kürt, Ortodoks Hristiyanlar Ermeni, Süryani, Rum ve Yahudiler arasında yaygın olan sekiz yaşında çocuk evliliklerine kapı açmıştır.

Bu gün Halk Tv’de yayınlanan bir programda AKP döneminde bu eğitim sistemi nedeniyle eğitimden kopan 350.000 kız öğrenci ile dünya birincisi olduğumuzun belgesi yayınlanmıştır.

Atatürk cumhuriyetinin getirdiği çağdaş eğitim sisteminin bütün kötü uygulamalarına rağmen, endüstri Meslek Liseleri, Teknik liseler, bilimsel içerikli yüksek öğretim kurumları “iş bulamama gereçkesi” nedeniyle kapılarını kaptmış, İlahiyat, İmam Hatip okullarına dönüştürülmüştür.

Bu kurumlar, İslam adı altında Ortodoks Hristiyan ve Yahudi dinlerinin İslam harmanı olan bir çeşit papaz okullarına çevrilmiş eğitim kurumlarımızın uluslararası eğitim kurumları raporlarında matematik, fen bilimleri dallarında sonuncu sıralara aday olduğu belirtilmektedir.

Devleti bölüp parçalamak, tasfiye etmekle görevli AKP hükumetinin bir de illegal/yasal olmayan karşıtı da malum terör örgütüdür.

Bu örgüt de eğitim konusunda sürekli dayattığı “anadilde (Kürtçe) eğitim, devletin eğitim kurumlarına öğrenci gönderilmesinin engellenmesi” faaliyetlerine dün yaptığı boykot çağrısıyla devam etmiştir.

İran şeytanı Ehriman.Ermeniler adını bundan alır.

İran şeytanı Ehriman.Ermeniler adını bundan alır.

İran’ın Zervanilik dini mitolojisindeki şeytan ARMAN/ERMAN/EHRİMAN/ERMEN’in suratına benzeyen nursuz suratlı terör örgütünün bir kadın sözcüsü de çıkmış, çocukların okula gönderilmemesini istemiştir.

Yeryüzünün emperyalizmin en babası ABD’nin kara ordusu olduğu ilan edilen bu sözde Marksist-Leninist örgüt, yeryüzünde “eğitime karşı olan ilk Marksist/Lenininsy (!) örgüt olarak tarihe geçecektir.

Hem de ilave olarak, önderleri saydıkları malum İmralı Adası sakininin doğduğu evin bahçesinin ve temelinin topraklarını “ kendilerine devlet bahşedecek İran’ın beş cüce şeytanından birisi ola APO olduğu inancı” nedeniyle.yiyerek nasiplenmeye çalışan(Tıkla)bir sapık toplum olarak da insanlık tarihine geçecektir.

Her ikisi de ABD ve A.B’nin işbirlikçisi olan bu siyasi ve terör koalisyonu, Ortadoğu coğrafyasına emperyalizmi ayaklarını küreyerek soktukları yetmezmiş gibi bir de eğitimi kaldırmalarıyla bölge insanlarına en büyük ihaneti yapmaktadırlar.

İran’ın cüce (mecüc) şeytanı Apo’nun adını taşıyan, kendisini bu şeytanın yüzyılımızın “yarı tanrısı veya tanrısı” olarak kabul ettiren APO şeytanının terör örgütü ile coğrafyamızdaki Müslüman kılığında yaşayan Ortodoks Hristiyanları sözde İslam-Türk baskısından kurtaracağına inanılan ve kendisine peygamber, Mehdi ve Allah sıfatlarını verdirip, partisine ait mescitlerde partililerini resmi önünde secde ettiren Recep Tayyip

İstanbul Fatih AKP binası önünde R.T.Erdoğan'a secde eden partililer.

İstanbul Fatih AKP binası önünde R.T.Erdoğan’a secde eden partililer.

Erdoğan Süryani şeytanı arasında bir fark yoktur.

İkisi de halkımıza cehaleti ve köleliği kader olarak biçmektedirler.

AKPKK şeytanlarını dinleyin ilelebet inleyin! Diyorum.

Takdir sizlerindir.

Alaeddin Yavuz/
Alaeddin Yavuz wordpress
keykubat
/adilyargic
/ adilyargicc

APO’NUN EVİNDEN TOPRAK YİYEN ŞATANİST KÜRTLERİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ;

http://www.mynet.com/tv/dogdugu-evin-bahcesinden-toprak-tasidilar-vid-1846152/

Reklamlar

About Alaeddin Yavuz

55 years old man,Turk, blogger, anti war, antiemperialist, socialist, since 1978's leftist, religionless, peacemaker, antiracest, retired constable, married, have two children, live in Istanbul- Turkiye Yazılarımı ırkçı, etnik,dini ayrımcı bulanlar, Selçuklu ile Osmanlı'nın çöküşünde, Atatürk'e yapılan 26 Kürt isyanı, Şapka yasası bahanesiyle çıkartılan çok sayıda iç isyanın, yine Atatürk'e 25 suikastın arkasında ve 30 yıldır, 50.000 insanımızın ölümünde Kürt Yezidiliği ve onların ardında saklanmış gayrimüslüm azınlıkların olmadığını ispatlasın. Tarih boyunca devletler dinleri, dinler devlet siyasetlerini belirlemiştir. Bilinenlere göre, Sümer ile başlayan din ile devlet siyaseti belirleme, Babil, Asur, İran ve Roma ile sürmüştür. Bu günde, devletler ve dinler günümüzün Roma'sı A.B.D. tarafından yeniden düzenlenmektedir. Yeni tanrılar ve Mehdiler çoktan piyasalara sürülmüştür. Siz, dinlerinizi değişmemiş zannedin durun. Bunları seçtiğimizi zannettiğimiz, onlara çalışan siyasiler, askeri, sivil bürokratlar, eğitimciler, yazar-çizerler ve din adamları yardımıyla yapmaktadır. Din adamları tarih boyunca, daima halka çobanlık eden hakim sınıfın ortağı olmuşlardır. Temel ilkeleri, "Korkut, Kandır, Köleleştir. Ölüm sonrası sonsuz yaşamada, "ebedi mutluluk" vaadini kaçırmakla korkuturlar; Cennet, ve ebedi yaşam mükafatlarıyla kandırırlar; Siyasi ve dini otoriteye itaate razı ederek köleleştirirler. Halka hizmet eden, devlet ve egemen sınıfa karşı koruyan tek bir din yoktur. Tüm yasalar, halkın aleyhine yapılır. Egemen sınıflar yargı tanımazlar. Çobanların sürülerini koruyup, otlatıp,sulayarak beslemeleri ve satmaları gibi, din adamlarının ortağı egemen sınıflar da halkı, küçük refah artışları, dini bağnazlığı körükleyerek kendilerine bağlar, güç ve şöhret kazandıracak savaş iç savaş, terör, işgal olaylarında da kurban ederler. Aynı çobanın sürüsüne yaptığı gibi. Günümüzde Kombine Tesisleri çağdaş hayvancılık ile cağdaş devlet anlayışını daha açıklanabilir hale getirmişlerdir Tacı Haine Giydiren Milletin Kanı Dinmez. Takdir sizindir.
Bu yazı Güncel Siyaset içinde yayınlandı ve olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.