BİR KASIMDA MUTLAKA OY KULLANMALISINIZ!


01 Kasım 2015 günü, sadece iktidarı paylaşmak istemeyen R.T. Erdoğan’ın hırsından kaynaklanan genel seçimlerin tekrarını yaşayacağız.

seömen sandığı

Oy kullanma yaşına gelmiş insanlara oraya at, buraya at demek o kişiye hakaret gibi geliyor bana.

O nedenle herkes haber dinliyor, gazete okuyor, cep telefonu, 10 yıl öncesinin en iyi ev  bilgisayarlarından daha gelişmiş, internet dahil her şey var. Herkes yürüyen postahane gibi.

Yani herkesin durumu gördüğünü düşünüyorum.

Kimisi de zaten kendilerini siyasi partiler, cemaatler, dernekler ile birleştirdiğinden onların oy verecekleri yerler bu kurumlarca belirlenir.

Hala da bilmiyorum diyenlere;

AKP- mevcut iktidar partisine oy verildiğinde, ABD’nin dünyaya köktendincilik pazarlayan Protestan başkanı G.W.Bush’ın Neo-con’cu partisinin bizim için hazırladığı Amerikan Protestan Hristiyanlığına batırılmış, Ortodoks Ermeni, Süryani, Yahudi mezhepleriyle karıştırılmış, İslamın ruhuna fatiha okutacak “Ilımlı İslam Şeriat Düzeni” ilanına oy vereceksin. Bu yapma din, Hristiyan ülkelerde de Ilımlı Hristiyanlık gibi tanıtılıyor.

seçim sandığı

CHP+HDPKK+F.GÜLEN CEMAATİ+MHP-Bunlar, AKP’nin bu Protestan-Yahudi şeriatına karşı, “demokratik, katılımcı, sosyalist İslam anlayışında birleştiler. ABD Demokrat Partili Obama’nın demokrasi hediyesi de diyebiliriz.

Bence TBMM toptan yenilenmelidir ama insanlar önce AKP’yi indirme derdindeler, aksi halde yavru Bush’un gerici şeriatı gelecek.

Oy kullanma tarhine dikkat ediniz; 01 Kasım 2015.

Saltanatın kaldırılış tarihi neydi?     ; 01 Kasım 1922

Yani ya saltanatı oyalyıp Recep Tayyip Erdoğan’ı padişah, yavrularını sultan yapacaksınız ya da demokratik düzenin bunca dersten sonra düzelebileceği ümidiyle TBBMM içi veya dışından muhalifleri seçeceksiniz.

Ya özgürlük ya da ilkel, köleci gerici şeriat düzeni.

Artık ne haliniz varsa görün benden bu kadar.

AKP’nin görevli olduğu proje budur;

GALİPLER ZAFERLERİNİ PAYLAŞMAZLAR!1

Alaeddin Yavuz/

Alaeddin Yavuz wordpress

keykubat/adilyargic

Reklamlar

About Alaeddin Yavuz

55 years old man,Turk, blogger, anti war, antiemperialist, socialist, since 1978's leftist, religionless, peacemaker, antiracest, retired constable, married, have two children, live in Istanbul- Turkiye Yazılarımı ırkçı, etnik,dini ayrımcı bulanlar, Selçuklu ile Osmanlı'nın çöküşünde, Atatürk'e yapılan 26 Kürt isyanı, Şapka yasası bahanesiyle çıkartılan çok sayıda iç isyanın, yine Atatürk'e 25 suikastın arkasında ve 30 yıldır, 50.000 insanımızın ölümünde Kürt Yezidiliği ve onların ardında saklanmış gayrimüslüm azınlıkların olmadığını ispatlasın. Tarih boyunca devletler dinleri, dinler devlet siyasetlerini belirlemiştir. Bilinenlere göre, Sümer ile başlayan din ile devlet siyaseti belirleme, Babil, Asur, İran ve Roma ile sürmüştür. Bu günde, devletler ve dinler günümüzün Roma'sı A.B.D. tarafından yeniden düzenlenmektedir. Yeni tanrılar ve Mehdiler çoktan piyasalara sürülmüştür. Siz, dinlerinizi değişmemiş zannedin durun. Bunları seçtiğimizi zannettiğimiz, onlara çalışan siyasiler, askeri, sivil bürokratlar, eğitimciler, yazar-çizerler ve din adamları yardımıyla yapmaktadır. Din adamları tarih boyunca, daima halka çobanlık eden hakim sınıfın ortağı olmuşlardır. Temel ilkeleri, "Korkut, Kandır, Köleleştir. Ölüm sonrası sonsuz yaşamada, "ebedi mutluluk" vaadini kaçırmakla korkuturlar; Cennet, ve ebedi yaşam mükafatlarıyla kandırırlar; Siyasi ve dini otoriteye itaate razı ederek köleleştirirler. Halka hizmet eden, devlet ve egemen sınıfa karşı koruyan tek bir din yoktur. Tüm yasalar, halkın aleyhine yapılır. Egemen sınıflar yargı tanımazlar. Çobanların sürülerini koruyup, otlatıp,sulayarak beslemeleri ve satmaları gibi, din adamlarının ortağı egemen sınıflar da halkı, küçük refah artışları, dini bağnazlığı körükleyerek kendilerine bağlar, güç ve şöhret kazandıracak savaş iç savaş, terör, işgal olaylarında da kurban ederler. Aynı çobanın sürüsüne yaptığı gibi. Günümüzde Kombine Tesisleri çağdaş hayvancılık ile cağdaş devlet anlayışını daha açıklanabilir hale getirmişlerdir Tacı Haine Giydiren Milletin Kanı Dinmez. Takdir sizindir.
Bu yazı Güncel Siyaset içinde yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.