FRANSA’DAKİ TERÖR OLAYINI KINIYORUM.


FRANSA BİZDEKİ AZDIRMAK İÇİN YILLARDIR AÇIKÇA DESTEK VERMESİNE RAĞMEN.
FRANSA AYDINLARI SANATÇILARI KINAMA-TAZİYE YARIŞINA BAŞLADILAR.
31 YIL ÖNCE MADAM MİTTERAND’IN, GURSAĞIMIZDAN KESİLEN YEMEĞİMİZİ VERDİĞİMİZ, SIRTIMIZDAN ALINAN ÜNİFORMA KUMAŞINI GİYDİRDİĞİMİZ PEŞMERGELERİ, BİZİM ÜLKEMİZDE BİZE KARŞI TAHRİK ETTİĞİNDEN BU YANA 50.000’İN ÜZERİNDE İNSANIMIZI KAYBETTİK.
BİZDEKİ ÖLEN ŞEHİT AİLELERİ DEMİRDEN YAPILMIŞTI.
130.000 İŞBİRLİKÇİ AJAN KÜRT İÇİN GİRDİLER, 3 MİLYON İNSAN ÖLDÜRDÜLER, SEKİZ MİLYON SAVAŞ MAĞDURU YARATTILAR.,SADECE IRAK’TA.
TÜM ORTA DOĞU, AFRİKA VE UZAK DOĞUYU KANA BULADILAR.
BUNA RAĞMEN CANLARINI KAYBEDENLERE GENE ÜZÜLÜYORUM.
ZİRA BUNLARIN SEBEBİ MASUM İNSANLAR DEĞİL, SAVAŞ BARONLARI VE MEMURLARI OLAN POLİTİKACILAR İLE ASKERLERDİR.
Reklamlar

About Alaeddin Yavuz

55 years old man,Turk, blogger, anti war, antiemperialist, socialist, since 1978's leftist, religionless, peacemaker, antiracest, retired constable, married, have two children, live in Istanbul- Turkiye Yazılarımı ırkçı, etnik,dini ayrımcı bulanlar, Selçuklu ile Osmanlı'nın çöküşünde, Atatürk'e yapılan 26 Kürt isyanı, Şapka yasası bahanesiyle çıkartılan çok sayıda iç isyanın, yine Atatürk'e 25 suikastın arkasında ve 30 yıldır, 50.000 insanımızın ölümünde Kürt Yezidiliği ve onların ardında saklanmış gayrimüslüm azınlıkların olmadığını ispatlasın. Tarih boyunca devletler dinleri, dinler devlet siyasetlerini belirlemiştir. Bilinenlere göre, Sümer ile başlayan din ile devlet siyaseti belirleme, Babil, Asur, İran ve Roma ile sürmüştür. Bu günde, devletler ve dinler günümüzün Roma'sı A.B.D. tarafından yeniden düzenlenmektedir. Yeni tanrılar ve Mehdiler çoktan piyasalara sürülmüştür. Siz, dinlerinizi değişmemiş zannedin durun. Bunları seçtiğimizi zannettiğimiz, onlara çalışan siyasiler, askeri, sivil bürokratlar, eğitimciler, yazar-çizerler ve din adamları yardımıyla yapmaktadır. Din adamları tarih boyunca, daima halka çobanlık eden hakim sınıfın ortağı olmuşlardır. Temel ilkeleri, "Korkut, Kandır, Köleleştir. Ölüm sonrası sonsuz yaşamada, "ebedi mutluluk" vaadini kaçırmakla korkuturlar; Cennet, ve ebedi yaşam mükafatlarıyla kandırırlar; Siyasi ve dini otoriteye itaate razı ederek köleleştirirler. Halka hizmet eden, devlet ve egemen sınıfa karşı koruyan tek bir din yoktur. Tüm yasalar, halkın aleyhine yapılır. Egemen sınıflar yargı tanımazlar. Çobanların sürülerini koruyup, otlatıp,sulayarak beslemeleri ve satmaları gibi, din adamlarının ortağı egemen sınıflar da halkı, küçük refah artışları, dini bağnazlığı körükleyerek kendilerine bağlar, güç ve şöhret kazandıracak savaş iç savaş, terör, işgal olaylarında da kurban ederler. Aynı çobanın sürüsüne yaptığı gibi. Günümüzde Kombine Tesisleri çağdaş hayvancılık ile cağdaş devlet anlayışını daha açıklanabilir hale getirmişlerdir Tacı Haine Giydiren Milletin Kanı Dinmez. Takdir sizindir.
Bu yazı Güncel Siyaset içinde yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.