PAZARLAMA FARKI


Aynı ayeti, hadisi, televizyon hocalarından dinlediklerinde şükürler edip fatihalar okuyorlar,salya sümük ağlayıp pişmanlık gösteriyorlar, tövbeler edip yatır katır geziyorlar.

Bunun kadar olayları çarpıtan bir adam daha yoktur.

İslam’ı Ortodoks Hristiyanlığa dönüştüren bu adamın ne yaptığı kimsenin umurunda değil

Biz biraz akıl terazisine vurup eleştirili yayınlayınca aynı ayetleri, hadisleri inkar ediyorlar. Tercümesini, yorumunu kusur gösteriyorlar. 10 ayrı meal veriyoruz gene de inkar. Kendilerine açıklayın diyoruz o da yok. Biz inançlarınızı istismar ederek sizi aldatmak, iki saatte 20 milyar para kazanmak için yazmıyoruz.

Düşünmeyi, yargılamayı göstermek, yobazlığı engellemek, aşırı taassubu kaldırmak için yazıyoruz. Sizden para da istemiyoruz. Kimseden de bir destek almıyoruz. Vatan aşkıyla yapıyoruz. Pazarlamacı imamlar camiden televizyona, okuldan sokağa, kundaktan mezara her yerde kolayca bulunabilirler.

Sabah akşam kendisini döven kocasına “kocamdır, döver de söver de diyen kadın gibi” bu pazarlamacılara bağlıysanız sizlere bir tek kelimeyi bile anlatmak olanaksızdır.

Önce neye inanıp inanmadığına, kimin doğruyu söyleyip söylemediğine karar vermek gerekir. En az 6000 yıllık din rejimlerinin, insan DNA’sına işlemiş “zihin köleliğinden kurtulmak” kolay değildir. Bunun faturası hem ağırdır hem de uzun yılları araştırmayı gerektirir.

Bunları yapmaktan üşenenler karar vermekte zorlanabilirler. Veremeyenler, bizim sayfalarımızdan ayrılabilir.

İmanlarını korumaları açısından iyidir. Kimseyi zorla tutmuyoruz. Ne kadar savunursanız savunun, Müslümanlara bakış bu veya benzeridir. Sebebi de Müslümanların imanda ve inançta birlik olmamalarıdır.

Adamlar işlerini iyi yapıyorlar neme lazım.

Biz yazınca düşman olursunuz, bu adamlar anlatınca, kafanıza çekiçle hançer çaktırır, kendinizi zincirle döver, canlı bomba olursunuz. Tercih sizindir.

Alaeddin Yavuz/
Alaeddin Yavuz wordpress
keykubat
/adilyargic
/ adilyargicc

Reklamlar

About Alaeddin Yavuz

55 years old man,Turk, blogger, anti war, antiemperialist, socialist, since 1978's leftist, religionless, peacemaker, antiracest, retired constable, married, have two children, live in Istanbul- Turkiye Yazılarımı ırkçı, etnik,dini ayrımcı bulanlar, Selçuklu ile Osmanlı'nın çöküşünde, Atatürk'e yapılan 26 Kürt isyanı, Şapka yasası bahanesiyle çıkartılan çok sayıda iç isyanın, yine Atatürk'e 25 suikastın arkasında ve 30 yıldır, 50.000 insanımızın ölümünde Kürt Yezidiliği ve onların ardında saklanmış gayrimüslüm azınlıkların olmadığını ispatlasın. Tarih boyunca devletler dinleri, dinler devlet siyasetlerini belirlemiştir. Bilinenlere göre, Sümer ile başlayan din ile devlet siyaseti belirleme, Babil, Asur, İran ve Roma ile sürmüştür. Bu günde, devletler ve dinler günümüzün Roma'sı A.B.D. tarafından yeniden düzenlenmektedir. Yeni tanrılar ve Mehdiler çoktan piyasalara sürülmüştür. Siz, dinlerinizi değişmemiş zannedin durun. Bunları seçtiğimizi zannettiğimiz, onlara çalışan siyasiler, askeri, sivil bürokratlar, eğitimciler, yazar-çizerler ve din adamları yardımıyla yapmaktadır. Din adamları tarih boyunca, daima halka çobanlık eden hakim sınıfın ortağı olmuşlardır. Temel ilkeleri, "Korkut, Kandır, Köleleştir. Ölüm sonrası sonsuz yaşamada, "ebedi mutluluk" vaadini kaçırmakla korkuturlar; Cennet, ve ebedi yaşam mükafatlarıyla kandırırlar; Siyasi ve dini otoriteye itaate razı ederek köleleştirirler. Halka hizmet eden, devlet ve egemen sınıfa karşı koruyan tek bir din yoktur. Tüm yasalar, halkın aleyhine yapılır. Egemen sınıflar yargı tanımazlar. Çobanların sürülerini koruyup, otlatıp,sulayarak beslemeleri ve satmaları gibi, din adamlarının ortağı egemen sınıflar da halkı, küçük refah artışları, dini bağnazlığı körükleyerek kendilerine bağlar, güç ve şöhret kazandıracak savaş iç savaş, terör, işgal olaylarında da kurban ederler. Aynı çobanın sürüsüne yaptığı gibi. Günümüzde Kombine Tesisleri çağdaş hayvancılık ile cağdaş devlet anlayışını daha açıklanabilir hale getirmişlerdir Tacı Haine Giydiren Milletin Kanı Dinmez. Takdir sizindir.
Bu yazı Güncel Siyaset içinde yayınlandı ve , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.