SURİYE MUHALİF TERÖR ÖRGÜTLERİ ve TÜRKMEN YAYGARASI


14 Kasım 2015 günü Viyana’da toplanan Birleşmiş Milletlerin beş daimi üyesi, A.B.D., İngiltere, Fransa, Rusya, Çin, Suriye’de süren kaos döneminin bitirilmesi konusunda anlaştılar.

Ruya, ABD ve NATO'nun engelemeleri yüzünden, ESAD muhaliflerini Hazar denizinden gönderdiği füzelerle vurmaktadır. Türk, Kürt, Arap, Müslüman gayrimüslüm, terör örgütlerine karışanın koruması kalmamıştır.

Ruya, ABD ve NATO’nun engelemeleri yüzünden, ESAD muhaliflerini Hazar denizinden gönderdiği füzelerle vurmaktadır.
Türk, Kürt, Arap, Müslüman gayrimüslüm, terör örgütlerine karışanın koruması kalmamıştır.

Bu anlaşma gereğince, kısaca, herkes kendine göre “terörist” olan örgütleri vuracak, ama IŞİD/DAİŞ örgütünü hepsi birlikte vuracaklardır.

Amerika ve 22 NATO ülkesinin, 2011 yılında Rusya Devletler Topluluğunun dünya siyasetine tekrar “İkinci Kutup Ülke” olarak dönmesiyle, ABD ve 22 NATO çetesi ülkenin 1990’larda yaptıkları Ortadoğu ve Afrika’da en az 22 Müslüman, dünyada 57 Müslüman devletin haritasının değiştirilmesi kararının adını bölgemizde kısaca “B.O.P” olarak adlandırmışlardı.

1991’de SSCB’nin çökmesiyle dünyanın muhtarı olduğunu ilan eden Amerika Birleşik Devletleri, 21. yüzyılda Yeni Dünya Düzeni adını verdiği bu projeyle her yerde mevcut rejimleri, siyasi iktidarları ve ülkelerin sınırlarını değiştirmek amacıyla sayısız terör örgütleri kurmuştu. PKK örneği de bizi 30 yıldır 50.000 insanımızın canını alan bu ülkelerin projesidir.

Bu kapsamda, Rusya ve bağlaşıkları olan 10 kadar ülkenin bu projeye karşı dikilmeleri üzerine, şimdiye kadar ABD ve 22 ortağı çeteden destek alan, ama son 12 gündür Suriye’de çaresizce Rus füzelerinin hedefi olan ve efendilerince de korunamayan Amerikancı, satılmış kukla örgütleri görelim.

ILIMLI MUHALİFLER

1-Suriye Ulusal Konseyi

2-Suriye Devrimciler Cephesi

3-Suriye Yerel Koordinasyon Komiteleri

4-Özgür Suriye Ordusu (10 ayrı yapılanma)

HERMES ASALI SEMBOL. TÜRKMENCİLERİN PAYLAŞIMLARINDAN BİR RESİM5-Laik ve Demokratik Suriyeliler Ordusu

6-Suriye Devrim Genel Komisyonu

7-Suriye Türkmen Ordusu

8-Demokratik Değişim Ulusal Koord. Komitesi

9-İdlip Şehitleri Tugayı

10-Müslüman Kardeşler (Selefi devşirme)

 

KÜRT MUHALİFLER

1-Demokratik Birlik Partisi (PYD)

2-Suriye Kürt Ulusal Tugayı

3-Halk Koruma Birlikleri (YPG)

4-Kadın Savunma Birlikleri (YPJ)

5-Kürt Cephesi

Terörden beslenenler, hesaplarını vereceklerdir. Kimse suçlarına halkı alet edemez.

Rusya’nın Irak sınırına yakın yerde vurduğu R.T.Erdoğan’ın da ortak olduğu basında iddia edilen ÇALIK GRUBUNA ait petrol tankerleri. Terörden beslenenler, hesaplarını vereceklerdir. Kimse suçlarına halkı alet edemez.

SÜRYANİ MUHALİFLER

1-Süryani Birlik Partisi

2-Süryani Askeri Meclisi

 

İSLAMCI MUHALİFLER

1-El Nusra Cephesi

2-Fetih El İslam

3-Suriye İslam Kurtuluş Cephesi

4-Şükür El İslam

5-Mücahid Ordusu

6-Doğruluk ve Gelişim Partisi

RABİA'cı AKP bunu da görsün. Gerçek RABİA'cılar Yahudilerdir. IŞİD, SURİYE MUHALİF HAREKETİ ÖZÜNDE DEVŞİRME SELEFİ MÜSLÜMANLAR, YANİ, MÜSLÜMAN GÖRÜNEN YAHUDİ, ORTODOKS HRİSTİYANLARDIR. YAPTIKLARI MÜSLÜMANLARI KATLETMEKTİR.

RABİA’cı AKP bunu da görsün. Gerçek RABİA’cılar Yahudilerdir.
IŞİD, SURİYE MUHALİF HAREKETİ ÖZÜNDE DEVŞİRME SELEFİ MÜSLÜMANLAR, YANİ, MÜSLÜMAN GÖRÜNEN YAHUDİ, ORTODOKS HRİSTİYANLARDIR. YAPTIKLARI MÜSLÜMANLARI KATLETMEKTİR.

7-Nur el Din El Zenki Hareketi

8-Fastakim Kama Umirt

9-Ecned el Şam

10-Şam Lejyonu

11-İslami Cephe (8 ayrı kolu var)

12-Liva el Ümme

13-Ensar el Din Cephesi

14-Cund el Aksa

15-El Hak Tugayı

16-Ceyş ül Sünnet

IŞİD TOPLU TÜRKMEN KATLİAMI IRAK

IŞİD TOPLU TÜRKMEN KATLİAMI IRAK

ORTAK OPERASYON GÜÇLERİ

1-Fetih Halep

2-Şam Cephesi

3-Ensar el Şeria (Suriye)

4-Güney Cephesi

5-Burkan el Fırat

6-Fetih Ordusu

Toplam Muhalif 43 Örgüt Esad Rejimine karşı ABD-NATO tarafından örgütlendirilmiştir.

Dikkatinizi çekti mi bilmem, Yecüc-Mecüc soyu Türk olduğu için hilafeti ondan alıp, Suudi Necd çölü Bedevilerine vermek için savaşan Vehhabi Çeçen-Çerkez, Selefi devşirme eşkiyalara “Abdülhamit Tugayları” adını vermişler. II.Abdulhamit’in saygınlığı Vehhabi sapıklar hariç Arap Müslümanlar arasında hala saygındır.

Şimdi Türkmen yaygarası kopartan bu Vehhabi-Selefi sahte Müslümanlar,
II.Abdülhamit’in “Osmanlı yıkılsa da Haçlılara gitmesin” diye şehis malı ilan ettiği El Cezire’de Kürdistan kurduran, Bu bölgenin tapularını Irak Türkmenlerine veren Abdülhamit’in verdiği tapuların bulunduğu tapu dairelerini Barzani Peşmergeleri yakarken neredeydi bu Türkmen düşkünü AKP?

Bu konuyu, yıllar önce yaptığı tv programında ilk önce tarihçi Murat Bardakçı gündeme taşımış ve haritayı da yayınlamıştı.

O bölge bağıra bağıra gitti, Türkmenler katledildi, evlerinden yurtlarından oldu “çıt” çıkmadı. Ama, C.İ.A-A.B istihbaratlarının eğittiği siyonist Vehhabi terör örgütleri, Rusya’nın sert tepkisiyle batılı sömürgeci efendilerince koruma dışı bırakıldılar.

Son 11 KAsım 2015 Viyana B.M. toplantısında Rusya müttefikleri ile NATO ülkeleri, Kürt ve Suriye rejimi dışındaki bütün terör örgütlerini bitirme kararı almışlardır.

2015 11 KASIM VİYANA BM GÖRÜŞMESİ Herkes kendi terörist saydığı örgütü vuracak. Zira birinin diğerine engel olması dünya savaşına yol açar.

2015 11 KASIM VİYANA BM GÖRÜŞMESİ
Herkes kendi terörist saydığı örgütü vuracak. Zira birinin diğerine engel olması dünya savaşına yol açar.

Bu örgütlerden sadece PKK merkezli Kürt örgütleri Türkiye’nin hedefi olmasına rağmen her iki B.M. koalisyon grubunca da terörist kabul edilmemektedirler. Türkiye’nin bu açıdan işi zordur.

Kopartılan “Türkmenler katlediliyor, Türkmenler düştü” feryatlarının arkasında, ABD-NATO emriyle Türkiye’nin desteklediği muhalif silahlı örgütlerin Ruslarca telef edilmesindendir. Yoksa bölgedeki Türkmenler üç ay öncesinden bölgeyi boşaltmışlar, büyük kısmı Lübnan, ve Suriye Lazkiye şehirlerine göçmüş, diğer bir grup ta Hatay’ya yerleşmişler, kalanları da Avrupa ülkelerine göç etmişlerdir. (Kynk- 22.11.2015 Ulusal kanal 13 haberleri.)

İnternet üzerinden Suriyeli arkadaşlarımdan edindiğim bilgilerde Türkmen soykırımı yapılmadığı özellikle belirtilmiştir. İnternet üzerinde faaliyet gösteren uluslararası basında, Azerbaycan, C.İ.A’nın haber örgütü El Cezire gibi haber kanalları dahil hiç bir yabancı basın-haber kurumu Suriye Türkmen Soykırımı haberi yapmamıştır.

BUNLARIN YÜZLERİ PKK İLE GÜLÜYOR.

BUNLARIN YÜZLERİ PKK İLE GÜLÜYOR.

“Türkmen Soykırımı” haberinin dış dünya basınında hiç yer almamasının sebebi de, Ruslarca telef edilenlerin başta ÖSO olmak üzere Esad rejimine muhalif terör örgütlerinin vurulmasıdır. Daha üç gün önce Irak Tuzhurmatu şehrindeki Türkmenlerin katledilmeleri, mallarının Barzani Kürtlerince yapılanmalarına hükumet nedense hiç tepki göstermemiştir. Geçen 13 yıllık iktidarları boyunca ne Irak ne de Suriye Türkmen katliamlarına ses çıkartmadığı gibi, katliamlar yapılırken, Barzani’nin misafiri olduklarında Emine Erdoğan’ın elinde PKK bayrağıyla kocasının yanında neşe içinde poz vermesi AKP’nin ve cumhurbaşkanının “Türkmen ve Türk siyasetlerinin olmadığının” delilidir.

Amerika Birleşik Devletleri ve onun 22 ülkelik NATO çetesine güvenerek, IŞİD, ÖSO gibi yukarıda adları sayılan muhalif terör örgütlerine katılanları yıllardır “dünya düzeni 2011’de değişti, Rusya kutup olarak ortaya çıktı, onlar anlaşır siz telef olursunuz, üstelik bu örgütler İslam’a değil ABD ve NATO çetesine hizmet etmektedir” şeklinde yazılarımızla uyardık. Aynı şekilde hükumeti ve devletin gerekli kurumlarını da bu yönde değişiklik yapmaları için uyardık.

Şimdi, Rusya ile birlikte 10 devlet, Amerika ile birlikte 22 devlet ve Türkiye de dahil bu terör örgütlerine bomba yağdırmaktadırlar.

Uluslararası hukuka uygun olarak Birleşmiş Milletler Viyana Toplantısında alınan kararlar nedeniyle kimse size yardıma gelemeyecektir.

Yıllar öncesinden beri, yanlış, işbirlikçi siyasetleri destekleyen, sizleri oralarda kırdıranları da başlatılan bu çakma “Türkmen Soykırım Kampanyasında” tanıdık.

Meğer bunca yıldır AKP’yi geyik olsun diye eleştirmişler. Çünkü, şu durumda AKP’yi bu yüzden yargı önüne oturtmak yerine, bu çakma Türkmen soykırım kampanyasına destek vermektedirler. AKP, MHP, HEPAR, BBP ve niceleri meğer AKP’nin samimi destekçileriymiş.

Eskiler ne demiş;

İyi düşün,

İyi karar ver,

İyi, doğru iş yap ki sonra pişman olmayasın.

Koşumlu ata binemeyen, hırslı, sonradan görme, cahilliklerinin esiri olmuş siyasilerin ağzına bakarsanız daha bunlar başlangıçtır.

Koşumlu ata binemeyen, hırslı, sonradan görme, cahilliklerinin esiri olmuş siyasilerin ağzına bakarsanız daha bunlar başlangıçtır.

Kılavuzu karga olanın burnu boktan kurtulmaz; Yanlı hesap Bağdat’tan döner

ve de;

 

“Ne Şam’ın şekeri ne de Arabın yüzü” demişler.

Birilerinin siyasi, sizlerin makam, mevki ve eşkıyalık hırslarınız, akla dayanmayan dini taassuplarınızı isitismar edenlerin ağızlarına bakmanız ile gittiğiniz, Suriye çöllerinde ne ararsınız ki?

1998 yılında söylediğim ve hızla halk arasında ve siyasi devlet erkanınca benimsenen öz deyişim “Talihsiz bedeviyi çölde kutup ayısı becerirmiş” misali şimdi katlanacaksınız dostlarım.

BU HARİTA SURİYE'Yİ GAYET GÜZEL ÖZETLİYOR

BU HARİTA SURİYE’Yİ GAYET GÜZEL ÖZETLİYOR

Alaeddin Yavuz/
Alaeddin Yavuz wordpress
keykubat
/adilyargic
/ adilyargicc

Kaynak; https://tr.wikipedia.org/wiki/Suriye_muhalefeti

Reklamlar

About Alaeddin Yavuz

55 years old man,Turk, blogger, anti war, antiemperialist, socialist, since 1978's leftist, religionless, peacemaker, antiracest, retired constable, married, have two children, live in Istanbul- Turkiye Yazılarımı ırkçı, etnik,dini ayrımcı bulanlar, Selçuklu ile Osmanlı'nın çöküşünde, Atatürk'e yapılan 26 Kürt isyanı, Şapka yasası bahanesiyle çıkartılan çok sayıda iç isyanın, yine Atatürk'e 25 suikastın arkasında ve 30 yıldır, 50.000 insanımızın ölümünde Kürt Yezidiliği ve onların ardında saklanmış gayrimüslüm azınlıkların olmadığını ispatlasın. Tarih boyunca devletler dinleri, dinler devlet siyasetlerini belirlemiştir. Bilinenlere göre, Sümer ile başlayan din ile devlet siyaseti belirleme, Babil, Asur, İran ve Roma ile sürmüştür. Bu günde, devletler ve dinler günümüzün Roma'sı A.B.D. tarafından yeniden düzenlenmektedir. Yeni tanrılar ve Mehdiler çoktan piyasalara sürülmüştür. Siz, dinlerinizi değişmemiş zannedin durun. Bunları seçtiğimizi zannettiğimiz, onlara çalışan siyasiler, askeri, sivil bürokratlar, eğitimciler, yazar-çizerler ve din adamları yardımıyla yapmaktadır. Din adamları tarih boyunca, daima halka çobanlık eden hakim sınıfın ortağı olmuşlardır. Temel ilkeleri, "Korkut, Kandır, Köleleştir. Ölüm sonrası sonsuz yaşamada, "ebedi mutluluk" vaadini kaçırmakla korkuturlar; Cennet, ve ebedi yaşam mükafatlarıyla kandırırlar; Siyasi ve dini otoriteye itaate razı ederek köleleştirirler. Halka hizmet eden, devlet ve egemen sınıfa karşı koruyan tek bir din yoktur. Tüm yasalar, halkın aleyhine yapılır. Egemen sınıflar yargı tanımazlar. Çobanların sürülerini koruyup, otlatıp,sulayarak beslemeleri ve satmaları gibi, din adamlarının ortağı egemen sınıflar da halkı, küçük refah artışları, dini bağnazlığı körükleyerek kendilerine bağlar, güç ve şöhret kazandıracak savaş iç savaş, terör, işgal olaylarında da kurban ederler. Aynı çobanın sürüsüne yaptığı gibi. Günümüzde Kombine Tesisleri çağdaş hayvancılık ile cağdaş devlet anlayışını daha açıklanabilir hale getirmişlerdir Tacı Haine Giydiren Milletin Kanı Dinmez. Takdir sizindir.
Bu yazı Güncel Siyaset içinde yayınlandı ve , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.