TERÖR YANDAŞI AKADEMİSYENLER KAFALARI KARIŞTIRIYOR


Millet AKP’ye kendini o kadar kaptırdı ki, PKK’ya özgürlük savaşçısı gözüyle bakmaya, ölen, asker, polislere, işlerinden edilip geri çekilen memurlara, terör örgütünün eline silah, bomba verip askere polise saldırttığı çocukları, kadınları bahane edip saldırır hale geldiler.

Milletin kafası gerçekten karıştı. Karışmayanlar da karıştırmayı hızlandırmak için ellerinden geleni yapıyorlar.

Bu ülkede tüm pisliklerin arkasında daima “akademisyenler olmuştur.

Siz peşlerinden gitmeyin.

Gittiğinizde, AKP ve cici mafyaları Peker ve IŞİD devlet destekleri görsel, işitsel, yazılı medyaca kahraman ilan ediliyor halk ta bu işe bayılıyor.

Bunları haçlılara karşı cihat eden kutsal savaşçılar sayıyorlar. Biraz da çıkar olunca iman daha hızlı oluşuyor.

TERÖR DESTEKÇİSİ AKADEMİSYENLERİN ÖLÜMLERDE EMEKLERİ BOLDUR.

TERÖRÜN AKADEMİSYEN DESTEKÇİLERİ

Onları emperyalizme karşı savaşan vatansever olarak görmek böylece yaygınlaşıyor.

,

Koca koca proflar, doçentler, eğitimciler, basın mensuplarında bir PKK hayranlığı, doğuda yapılan operasyonlara bir düşmanlık aldı başını gidiyor.

İmzalar toplanıyor, tutuklamalar oluyor, ama kazanan AKP, PEKER ve IŞİD oluyor.

Sorun nedir?,

AKP Karşıtlığı tamam.

Pkk karşıtlığı tamam.

AKPKK ortaklığı tamam.

13 yıldır ortak oldukları tamam

Peki şimdi savaş neden?

2019’da Kürdistan Özerkliğini nasıl ilan edecekler?

Savaş olmadan devlet kurulur mu?

Eskiden savaşlar halkın dışında geniş ovalarda yaylalarda olurdu.

O bitti. Şimdi şehir savaşlarıyla devlet kurduracaklar.

Peki kimi destekleyeceğiz?

Ne AKP’yi ne de PKK’yı ne de onlara destek verenleri.

Sadece, zavallı asker ve polisçikleri destekleyeceğiz.

Ne AKP vatan kahramanı ne de PKK özgürlük savaşçısı.

İkisi de emperyalizmin taşeronları.

Olan ekmek parası için işlerine devam eden asker ve polisçikler ile “vatan görevi” hesabına kışladan kurtulmayı başaramamış züğürt askercikler.

Sefillik ve kader kurbanları.

Onları destekleyeceğiz.

AKP’nin Kürdistan kurmak için PKK ile savaşıyor görünmesi tezim yeni değildir. 10 yıl önceki yazılarımda bu günleri yazdım.

İktidar, muhalefet, bürokrasi, sermaye kurumları hepsi işin ortaklarıdır.

Ergenekon başladığında da, “AKP ve sonrası ABD’nin sadık hizmetçileri olacaklar dedim.

Neredeler şimdi?

Tam buradalar.

Bu dediklerimin çıkmaması için kaybetmeye şimdiden razıyım.

İtiraz edenler ile 2019’da görüşürüz.

Umarım faydalı olmuşumdur.,

Eksiğim varsa yorumlarınızı beklerim.

Saygılar.

Reklamlar

About Alaeddin Yavuz

55 years old man,Turk, blogger, anti war, antiemperialist, socialist, since 1978's leftist, religionless, peacemaker, antiracest, retired constable, married, have two children, live in Istanbul- Turkiye Yazılarımı ırkçı, etnik,dini ayrımcı bulanlar, Selçuklu ile Osmanlı'nın çöküşünde, Atatürk'e yapılan 26 Kürt isyanı, Şapka yasası bahanesiyle çıkartılan çok sayıda iç isyanın, yine Atatürk'e 25 suikastın arkasında ve 30 yıldır, 50.000 insanımızın ölümünde Kürt Yezidiliği ve onların ardında saklanmış gayrimüslüm azınlıkların olmadığını ispatlasın. Tarih boyunca devletler dinleri, dinler devlet siyasetlerini belirlemiştir. Bilinenlere göre, Sümer ile başlayan din ile devlet siyaseti belirleme, Babil, Asur, İran ve Roma ile sürmüştür. Bu günde, devletler ve dinler günümüzün Roma'sı A.B.D. tarafından yeniden düzenlenmektedir. Yeni tanrılar ve Mehdiler çoktan piyasalara sürülmüştür. Siz, dinlerinizi değişmemiş zannedin durun. Bunları seçtiğimizi zannettiğimiz, onlara çalışan siyasiler, askeri, sivil bürokratlar, eğitimciler, yazar-çizerler ve din adamları yardımıyla yapmaktadır. Din adamları tarih boyunca, daima halka çobanlık eden hakim sınıfın ortağı olmuşlardır. Temel ilkeleri, "Korkut, Kandır, Köleleştir. Ölüm sonrası sonsuz yaşamada, "ebedi mutluluk" vaadini kaçırmakla korkuturlar; Cennet, ve ebedi yaşam mükafatlarıyla kandırırlar; Siyasi ve dini otoriteye itaate razı ederek köleleştirirler. Halka hizmet eden, devlet ve egemen sınıfa karşı koruyan tek bir din yoktur. Tüm yasalar, halkın aleyhine yapılır. Egemen sınıflar yargı tanımazlar. Çobanların sürülerini koruyup, otlatıp,sulayarak beslemeleri ve satmaları gibi, din adamlarının ortağı egemen sınıflar da halkı, küçük refah artışları, dini bağnazlığı körükleyerek kendilerine bağlar, güç ve şöhret kazandıracak savaş iç savaş, terör, işgal olaylarında da kurban ederler. Aynı çobanın sürüsüne yaptığı gibi. Günümüzde Kombine Tesisleri çağdaş hayvancılık ile cağdaş devlet anlayışını daha açıklanabilir hale getirmişlerdir Tacı Haine Giydiren Milletin Kanı Dinmez. Takdir sizindir.
Bu yazı Güncel Siyaset içinde yayınlandı ve , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.