ADALET DİYE GELDİLER, ADALETİ BİTİRDİLER.


Yorum yaparlar, “Milletin kafasını karıştırma!”
Milletin kafasından sorumlu sadece onlardır. Onların düşünceleri dışında her şey geçersizdir.
Mutlaka onlar gibi düşünmelisiniz.
Yoksa cezanız recm, kılıçla kafanız koparılır ve akıl almadık cezalara çarptırırlar.
IŞİD TOPLU KATLÄ°AM IRAKKur’an “canı veren Allah’tır, Allah alır” der.

Bunlar Allah adına camilerde, sokaklarda, okullarda, tezgahlar kurup para toplarlar, kendi kafalarına göre kadın taşlarlar, çocuklarla evlenirler, erkek çocukları kullanırlar, insanların kafalarını keserler.
Yani yeryüzünde Allah’lık ederler.
Mülk Allah’ındır derler,
Cumhurbaşkanını Allah ilan ederler, devletin tapusunu üstüne yaparlar. Resmini koyup önünde secde eder putperestler.
Dinimizi yaşayacağız, insan haklarına göre hakkımız, biz de devlete hizmet edeceğiz diye iktidar olurlar.
Bütün sapıklıkları din kılıfında işlerler, herkese sapık şatanist dini geleneklerini İslam adı altında dayatırlar, okullarda, görsel ve yazılı basında sadece onların sapıklıkları öğretilir, yazılır.
Diplomaları sahtedir, eğitimleri yoktur, üniversitelerde öğretim üyelerine de millete de olmadık tarih dersleri anlatırlar bütün dünyada alay konusu olurlar.
Kimsesizlerin kimsesi olacağız derler, kendilerinden olmayan fakir, kimsesizlerin yüzlerine bakmazlar.
Sahte Müslümanlar

Sahte Müslümanlar

Adlarının başına “Adalet” koyarlar, hiç bir yargı kararını tanımazlar, yargıyı, polisi, jandarmayı yasalarla, tayinlerle sindirirler, her türlü hırsızlığı, yolsuzluğu, cinsel sapıklıkları yaparlar.

Halın adamıyız derler, halkın içinde 3,500 korumayla gezerler, halk makam arabalarını tekmeler. Toplu işçi ölümleri onların zamanında yaşanır.
Müslümanız derler, Haçlı ordularının Müslüman ve Türk dünyasını yüz yıllığına yaptıkları işgal savaşında haçlıların yanında saf tutarlar, Müslüman ve Türk soykırımı yapan efendilerine, onların ırz düşmanı askerlerine duacı olurlar.
Terörü bitireceğiz, açılım derler, askeri kışlaya, polisi karakola hapsederler, sokaklarda ağır askeri silahlı terör timleri devriye gezer, vergi toplar, zabıta kurar, askeri polisi sokağa çıkartmaz, çıkanı öldürürler, terör hiç olmadığı kadar güçlenir, ilk defa ülke tarihinde hendekli sokak savaşlarını başlatırlar, ülke Suriye, Irak, Libya’ya döner.
Vatan, millet derler, vatanın bütün verimli yerlerini “karşılıklılık gözetmeksizin, Hristiyan batılı devletlere satarlar, devletin kurumlarını tasfiye ederler,
Kim eleştirse ya öldürürler ya tehdit ederler ya da hapse atarlar, veya çocuklarını, yakınlarını öldürürler.
Özgürlük diye bir şey bırakmazlar, her yüreğe korku,dehşet salarlar.
Say, say bitmez, saymaya sayfalar yetmez. Her yaptıkları devleti yıkmak, halkın kanını akıtmak, ekmeğini kesmektir.
Her türlü insanlık suçuna imza attılar.

Her türlü insanlık suçuna imza attılar.

Ama onlara göre yaptıkları pek matahtır.

Ne diyelim, Allah ıslah etsin.
Reklamlar

About Alaeddin Yavuz

55 years old man,Turk, blogger, anti war, antiemperialist, socialist, since 1978's leftist, religionless, peacemaker, antiracest, retired constable, married, have two children, live in Istanbul- Turkiye Yazılarımı ırkçı, etnik,dini ayrımcı bulanlar, Selçuklu ile Osmanlı'nın çöküşünde, Atatürk'e yapılan 26 Kürt isyanı, Şapka yasası bahanesiyle çıkartılan çok sayıda iç isyanın, yine Atatürk'e 25 suikastın arkasında ve 30 yıldır, 50.000 insanımızın ölümünde Kürt Yezidiliği ve onların ardında saklanmış gayrimüslüm azınlıkların olmadığını ispatlasın. Tarih boyunca devletler dinleri, dinler devlet siyasetlerini belirlemiştir. Bilinenlere göre, Sümer ile başlayan din ile devlet siyaseti belirleme, Babil, Asur, İran ve Roma ile sürmüştür. Bu günde, devletler ve dinler günümüzün Roma'sı A.B.D. tarafından yeniden düzenlenmektedir. Yeni tanrılar ve Mehdiler çoktan piyasalara sürülmüştür. Siz, dinlerinizi değişmemiş zannedin durun. Bunları seçtiğimizi zannettiğimiz, onlara çalışan siyasiler, askeri, sivil bürokratlar, eğitimciler, yazar-çizerler ve din adamları yardımıyla yapmaktadır. Din adamları tarih boyunca, daima halka çobanlık eden hakim sınıfın ortağı olmuşlardır. Temel ilkeleri, "Korkut, Kandır, Köleleştir. Ölüm sonrası sonsuz yaşamada, "ebedi mutluluk" vaadini kaçırmakla korkuturlar; Cennet, ve ebedi yaşam mükafatlarıyla kandırırlar; Siyasi ve dini otoriteye itaate razı ederek köleleştirirler. Halka hizmet eden, devlet ve egemen sınıfa karşı koruyan tek bir din yoktur. Tüm yasalar, halkın aleyhine yapılır. Egemen sınıflar yargı tanımazlar. Çobanların sürülerini koruyup, otlatıp,sulayarak beslemeleri ve satmaları gibi, din adamlarının ortağı egemen sınıflar da halkı, küçük refah artışları, dini bağnazlığı körükleyerek kendilerine bağlar, güç ve şöhret kazandıracak savaş iç savaş, terör, işgal olaylarında da kurban ederler. Aynı çobanın sürüsüne yaptığı gibi. Günümüzde Kombine Tesisleri çağdaş hayvancılık ile cağdaş devlet anlayışını daha açıklanabilir hale getirmişlerdir Tacı Haine Giydiren Milletin Kanı Dinmez. Takdir sizindir.
Bu yazı Güncel Siyaset içinde yayınlandı ve , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.