RUS ELÇİNİN ÖLDÜRÜLMESİ VE DİNCİLİK HAKKINDA FACEBOOK YAZILARIM


RUS ELÇİNİN ÖLDÜRÜLMESİ VE DİNCİLİK HAKKINDA FACEBOOK YAZILARIM

DİNCİLİK FELAKET, DİNDARLIK AVUNMADIR…

TÜM BİREYSEL, AİLEVİ, MİLLİ DEVLET SORUNLARINI TEK BİR DİN KİTABI İLE ÇÖZEBİLECEĞİNE İNANDIRILMIŞ TEK TOPLUM MÜSLÜMANLARDIR.

HEPSİ DE BU SALAKLIKLARI YÜZÜNDEN SÖMÜRGEDİR. HEPSİNİN DE İDARECİLERİ HAİNLİK EDEN KRİPTO DEVŞİRMELERİDİR. EĞİTİM SİSTEMLERİ ÇÖKMÜŞ, KÖLELEŞMİŞ, SEFALET VE SAPIKLIĞA BOĞULMUŞ, AÇ BIRAKILMIŞ, KARIN TOKLUĞUNA CİNAYET İŞLEYECEK HALE DÜŞÜRÜLMÜŞ, BUNA DA ŞÜKÜR EDER HALE GETİRİLMELERİNİN TEK NEDENİ APTAL DİNCİLİKLERİDİR.

AVRUPA, KEŞİFLER ÇAĞI SÜRERKEN DİN ADAMLARINI TAPINAKLARA KAPATAN RÖNESANS DEVRİMİNİ YAPARAK GELİŞMEYİ BAŞARDI, DÜNYAYA DA 500 YILDIR ÜRETTİĞİ BİLİM İLE EGEMENDİR. YA MÜSLÜMAN VE ÖTEKİ DİNLERİN DİNDARLIKLARINDA BOĞULAN TOPLUMLAR?

ONLAR, SADECE DÜŞÜNEN, FİKİR ÜRETEN AYDINLARINDAN BAŞLAYARAK BİRBİRLERİNİ ÖLDÜRMEKLE, KENDİLERİNİ KÖLELEŞTİREN DİNİ SAÇMALIKLARI EZBERLEYEREK CENNET HAYALLERİYLE AVUNMAKTA, KIZ VE ERKEK BEBEKLERLE, ÇOCUKLARLA EVLENEREK SAPIKLIK İÇİNDE BOĞULMAKTADIRLAR.

BU TOPLUMLARIN GELECEKLERİ KALMAMIŞ, OLASI BİR DÜNYA SAVAŞI İLE YOK EDİLMEKTEN KURTULABİLECEK HİÇ BİR YETENEKLERİ, GÜÇLERİ YOKTUR.

YOK EDİLMEYİ DE HAK ETMİŞLERDİR. DİNCİLİKLE HÜKÜMET OLANLAR DEVLETLERİNİ FELAKETE SÜRÜKLERKEN, DİNLE AVUNAN DİNDARLAR DA GELECEKLERİNİ YOK EDEN HAİNLERİNE TAC GİYDİRMEKTEDİRLER. KURTULUŞLARI DA OLMAYACAKTIR. HER ŞEY ORTADA.

Diyanet işleri başkanı Görmez tünel açılışında dua ediyor. Haksızlığa susup, yolsuzluğu hutbede eleştirmeyi yasaklayan, trilyonluk makam arabasında gezip, kardinal cübbeleriyle inanmadığı dine dua edio halkı uyutan din tüccarları yanında insanların çöpten ekmek topladığı ülkede duanı kabul edecek tanrı var mıdır? Tanrıya inanmayıp din sömürüsü yapanlara da lanet olsun onları baş tacı edenlere de.

SATILMIŞ RAMBO’NUN İNTİKAMI..

RAMBONUN DÜŞMANI KASABA ŞERİFİ DEĞİLDİR. Rambonun en büyük düşmanı, kumpas olaylarla başını derde sokup, hapse tıktıran, sonra, “Derin Amerikan Devleti Operasyonlarına katılmaya mecbur eden, kendini ordusuna kanıtlayarak emekliliğini geciktirerek yüksek maaş kovalayan götveren albayıdır.”

Köpek becerildiği sokağa gidermiş misali de Rambo, kendisini köle eden, beceren, terhisinden alıp sivil hayatı haram eden albayına koşar. Mal işte. Kasaba şerifi ise halkını manyak bir askerin düşman işgalinden beter yarattığı kanlı olaylardan korumaktır.

Ha kumpasta payı yok mu?

Tam göbeğindedir.

Farkı göremeyen bizim rambolardan biri de öç almak için Rus büyükelçisini öldürdü bu gün. Akıllı olun askercikler, polisçikler, siyasiler, hükümetler gelip gider millet kalır.

Siyasi iktidarın, ona köle amirlerinizin değil halkın askeri, polisi olun!!! Rambo dünyanın en salak askeridir, asla Rambo olmayın!

YAZMAYI BIRAKACAĞIM DA… HAYDİ GEL DE BIRAK…

 

Bu gün, “Acı var mı acı” diye bir yazımı paylaştım. TC Sabri Yilmaz arkadaşımın bir yorumu üstüne. Bırakayım son olsun dedim. Aldım rakımı masumca içiyorum mutfakta hanım geldi.

  • – Haberin var mı Rus büyükelçisini vurmuşlar hem de polis vurmuş galiba!

Demesinden sonra kaç yazı daha çıktı.

Bırakacağım yazmayı da hadi gel de bırak…

En iyisi Amazon ormanlarına gitmek diyorum, orası da belgeselci tv muhabirleriyle, maceracılarla dolu gene yazdırırlar diyorum.

Ölünce kurtulurum herhalde. Nalet olsun.

RUSYA DEVLETİNE VE RUS MİLLETİNE BAŞ SAĞLIĞI DİLİYORUM.

NE ZAMAN, TÜRK_RUS İLİŞKİLERİ GELİŞSE 200 YILDIR BİR SENARYO İLE ARAMIZDA DAİMA DÜŞMANLIK OLUŞTURULMASI BAŞARIYLA SAĞLANMIŞTIR.

İKİ DEVLET, İKİ MİLLET DE İÇLERİNDEKİ İŞBİRLİKÇİLER YÜZÜNDEN DOSTLUK GİRİŞİMLERİNİN FATURASINI AĞIR ÖDEMİŞTİR, ÖDEMEKTEDİR VE ÖDEYECEKTİR DE.

AMA BİR ORTAK İRADE OLUŞURSA BAŞARI SAĞLANMASI MÜMKÜNDÜR. RUSYA’DA PUTİN KARŞITLARI, BİZDE KRİPTO ERMENİ, RUM, MUSEVİ GAYRİMÜSLÜM DEVŞİRME YAPILANMALARI DAİMA BİZİ İNGİLİZ, AMERİKAN İDARESİNDE GÖRMEK İÇİN ÇALIŞTIKLARI ORTADADIR.

ÖLEN BÜYÜKELÇİYE RAHMET, AİLESİ, YAKINLARI, VE HALKINA BAŞ SAĞLIĞI DİLERİM. EMPERYALİZM ELBET YENİLECEKTİR AZ MA ŞU DİNCİ, KİNCİ, AHMAK IRKÇI AFYONCULAR TEMİZLENİRSE.
AMERİKAN KUCAĞINA İTİLİYORUZ…

 

İŞTE PROVAKASYON, İŞTE DELİL…

 

RUS BÜYÜKELÇİSİNİ ÖLDÜREN POLİSİN SÖYLEDİKLERİ.

“Halepi’i unutmayın, Suriye’yi unutmayın!”

Ak parti gençlik kollarında vatan millet, din, iman edebiyatı ile beyni yıkanmış, sınavsız polis yapılıp, şehadet için Suriye’ye gönderilmiş birinin portresini çiziyor.

Şimdi, satılmışlığı ile kendisine söylenen yalanlar arasında bocalayan böyle provakatif eylemlere uygun bir karakter.

Gerçekten Suriye’de Amerikan çıkarları için savaşıp savaşmadığını şimdilik bilmiyoruz . Ama bu eylem bal gibi CIA kokuyor.

Türk-Rus ilişkilerini baltalamak, Amerika’nın kucağına devleti itmek için yapıldığı açıktır. Yazık bı millete de insanlığa da. Rus Büyükelçisini öldürdün de ne oldu?

Gereksiz yere bir ailenin ocağına ateş düşürdün, Rusya sayesinde ekmek yiyen esnaftan orada çalışan müfehhitlere, işçilerine darbe vurdun.

Rusya izin vermeseydi Suriye de uçurtma uçuramıyordı devletin Amerikan kuçusu!!!Ektir:Bu satılmış polisin vurulan büyükelçiyi korumakla bir hafta önce görevlendirilmiş Çevik Kuvvet polisi olduğu Halk Tvde açıklandı.

Bu salak Suriye’yi haritada bile gösteremeyecek bir geri zekalı. Tamamen Amerikancı Ermeni F. Gülen cemaati kökenli olması muhtemel bir provakatör.

Bastığı toğrağa böyle ihanet eden bu gerzek mal değilse nedir?

Haydi Mal demeyin de göreyim.

 

Yeni bilgiler geldikçe işler karışıyor Saat 00:23:

RUS BÜYÜKELÇİNİN ÖLDÜRÜLMESİNDE İŞLER KARIŞIYOR.

 

Geçenlerde Rus dış işlerinden bir tespit açıklama vardı. “Tayyip Erdoğan önce konuşuyor, sonra düşünüyor” Bu Erdoğan’ önce papağan sonra Nasrettin hoca misali hindi olmakla itham eden bir açıklamaydı ve doğruydu. Berlin’de bir bombalı TIR sakdırısı sonucu 9 ölü, 40 yaralının ardından Almanya hala kimseyi sorumlu tutmadı.

Bizde polisin ailesinden tutuklanmayan kalmadı her şey ortaya saçıldı. Telaşın sebebi en başta yarınki toplantı elbette.

Son Cnnturk açıklamasında suikastçı fail maktul polisşn hem Türk hem Arap dilinde açıklama yapması iddiası.

Bu doğruysa, Devlet El Nüsra ve diğer terör örgütlerine gönüllü militan gönderip bunları Çevik Kuvvette saklayıp saklamadığı konusudur.

Rusya ile ilişkilerin geliştirilmesiyle satılmışş duruma düşen militan devlet memurları şimdi bu cinayet ile R. T. ERDOĞAN’DAN öç mü almışlardır?

Evlerinin aranması, ailelerinin tutuklanması ileride bu bataklığı ortaya çıkaracak itirafları önlemek için midir? Böyle durum varsa, Çevik Kuvvet ve Kayseri patlamaları bununla ne kadar bağlantılıdır? Yakında çok sürprizler çıkacak, Akp ve millet ciddi acılar yaşayacaktır.

Takdirlerinize bırakıyorum.

Büyükelçiyi öldüren polis resimde en arkadaymış.

Facebook tan ektir.

AKP, ACİLEN BÜTÜN CEMAAT VE TARİKATLARI KAPATMALIDIR….

RUS BÜYÜKELÇİSİNİ ÖLDÜREN POLİS MEMURU ELNÜSRACI, AYDINLI ÇIKTI. YARIN HANGİ DİNCİ, KİNCİ TERÖR ÖRGÜTÜ VEYA CEMAATİN, HANGİ MEÇHUL PAZARLIK SONUCU DEVLETE İHANET ETMEYECEĞİNİ KESTİREMEYECEKTİR.

KESTİREMEDİĞİ BU OLAYDAN BELLİDİR. ALLAH DENİLMENİN DE BİR BOKA YARAMADIĞI KANITLANMIŞTIR. ALLAHSAN BUNLARA NİYE İZİN VERDİN?

HERKES SAPIK EGOLARINI TATMİN ETMEYİ BIRAKIP DEVLETE MİLLETE SAHİP ÇIKSIN.

ALMANYA’DA DA BOMBALI SALDIRI…

9 ÖLÜ 40 YARALI. AYNI GÜNDE İKİ CIA OPERASYONU. MALUM, MERKEL, “BİZ İKİ DÜNYA SAVAŞI ÇIKARDIK, BUNDAN KUSUR KALALIM, LİBYA’YA GİRMEYELİM” DEDİĞİNDEN BERİ ALMANYANIN KULAĞI ÇEKİLİYORDU.

WOLKSWAGEN DARBESİ BUNA SADECE BİR ÖRNEKTİR. DONALD TRUPM DAHA BAŞKAN OLMADAN İZLEYECEĞİ SİYASET DE ORTAYA DÖKÜLMÜŞTÜR.

GELECEK GÜNLER HAYRA ALAMET OLMASA DA, ALMAN, TÜRK, RUS VE ÖTEKİ MİLLETLER KÜRESEL SERMAYEYE KARŞI CİDDİ BİR MÜCADELEYE İTİLMEKTEDİR. BEKLEYELİM, GÖRELİM…

ALMANYA VE HALKINA DA BAŞ SAĞLIĞI DİLERİM.

RUS BÜYÜKELÇİNİN ÖLDÜRÜLMESİNDE İŞLER KARIŞIYOR.

Geçenlerde Rus dış işlerinden bir tespit açıklama vardı. “Tayyip Erdoğan önce konuşuyor, sonra düşünüyor” Bu Erdoğan’ önce papağan sonra Nasrettin hoca misali hindi olmakla itham eden bir açıklamaydı ve doğruydu. Berlin’de bir bombalı

TIR sakdırısı sonucu 9 ölü, 40 yaralının ardından Almanya hala kimseyi sorumlu tutmadı. Bizde polisin ailesinden tutuklanmayan kalmadı her şey ortaya saçıldı.

Telaşın sebebi en başta yarınki toplantı elbette. Son Cnnturk açıklamasında suikastçı fail maktul polisşn hem Türk hem Arap dilinde açıklama yapması iddiası. Bu doğruysa, Devlet El Nüsra ve diğer terör örgütlerine gönüllü militan gönderip bunları Çevik Kuvvette saklayıp saklamadığı konusudur. Rusya ile ilişkilerin geliştirilmesiyle satılmışş duruma düşen militan devlet memurları şimdi bu cinayet ile R. T. ERDOĞAN’DAN öç mü almışlardır?

Evlerinin aranması, ailelerinin tutuklanması ileride bu bataklığı ortaya çıkaracak itirafları önlemek için midir? Böyle durum varsa, Çevik Kuvvet ve Kayseri patlamaları bununla ne kadar bağlantılıdır? Yakında çok sürprizler çıkacak, Akp ve millet ciddi acılar yaşayacaktır.

Takdirlerinize. bırakıyorum.

“” Not:

Emekli meslekdaşları olarak yıllardır uyardım.

Siyasi iktidarların değil halkı polisi olun. Siyasiler gelir geçer millet kalır. İşte böyle kendinizi satılmış duruma düşmeyin, kullanılmayın diye yazdım.

Ama ik idarın nimetleri, cafcaflı vaatleri, sözleri büyüler adamı böyle.

Siz de büyüye balıklama atladınız.

Bülent Arınç “Biz yapacaklarımızı ve sonuçlarını aslında söylüyoruz.

Söylediklerimizi pek az insan anlayıp halkı yazarak uyarıyorlar ama halk onlara güvenmiyor veya okumuyor.

Biz de kendimizi ilan edecek değiliz ki…” Anlamadıysanız daha ne yapalım ki?

O zaman ölüme, ihanete böyle balıklama dalar harcanırsınız.

Onun bu sözünü bile kaç kişi hatırlar bilmiyorum bloglarımda da yazdım defalarca. Rambo filmini bilirsiniz. Onun en büyük düşmanı olan kasaba şerifi değildir.

Aslında şerif, halkını manyak bir askerden koruma derdinde sivil bir emniyetçidir. Rambo nun aslı düşmanı, kumpaslarla onu hapse tıktırıp, hapisten kurtarma dümeniyle bilmem kaç rambo macerası filmine malzeme olan ölümden ölüme Ramboyu süren götveren albayıdır. O zaman fıtrat deyin gitsin amk. Resimde en arkada olan Büyükelçinin katili polismiş..

RUMLUK VE ÖKÜZ BAŞLI TANRILARDAN ÜREME İNANCI.

 

RUM adı Grekler ve batılılar için kullanılır. Ama kelime Aramicedir. “RM” yazılır “URUM” okunur. “Suların Öküz başlısının Öküzbaşlı Sürüleri” demektir.

Biz Türkler Öküz başlı tanrılara tapınan bu kavimlerin dinlerine sonradan girmişiz.

Tek tanrıdan Ensest üreyen tanrılara sahip olduklarından tanrıları gibi ensest ürerler. Millet olarak, Hint, Fars, Med/İran, Kalde, Babil, Asur, Mısır, Grek kavimlerini oluştururlar.

Buna Arap yarımadası ve Muhammetin Yahudi kavmi de dahildir.

Aztek, Mayaları da ekleyebiliriz. Buna inancın siyasal adı Samilik/Semitizm ve Tevrat ile bağlanan, Turu Sina/Siyon dağında Arafatta toplanacaklarına inananların birliği olan Samilerin Siyonizmidir. Kısa bilgilerden…

BÜTÜN TV, MİTİNG MÜSLÜMANLARINA ÇAĞRIM…

KENDİNİZİN, DİNİ GERÇEKTEN İYİ BİLDİĞİNİZE, HER ORTAMDA SAVUNUP, KONUŞTUĞUNUZ HERKESİ MÜSLÜMANLIĞA İKNA EDEBİLECEK BİRİKİMDE OLDUĞUNUZA İNANIYORSANIZ, MÜSLÜMAN OLMAYAN ÜLKELERE GİDİN, DİNİ TEBLİĞ YERLERİ ORASIDIR.

BÜTÜN DÜNYA DEVLETLERİ RESMİ BELGELERİNE GÖRE, TÜRKİYE ZATEN MÜSLÜMAN ÜLKEDİR.

BUNU YAPACAK GÖTÜNÜZ YOKSA İNANCINIZI KENDİNİZ YAŞAYIN.

1000 TARİKATTAN İNSAN VAR BURADA. BURANIN DİNSİZİ DE GEREĞİNDE DİNE SİZDEN İYİ SAHİP ÇIKACAK OLGUNLUKTADIR.

KIÇINIZI KAPAYIP OTURUN VEYA GAYRİMÜSLÜMLERE TEBLİĞ YAPIN, BIKTIRMADAN, KELLE ALMADAN, MEDENİCE.

BAKALIM SİZİ DİNLEYECEK KİMSE BULABİLECEK MİSİNİZ YOKSA ODUNLA KOVULACAK MISINIZ, GÖRÜN!!!

HALEP’TEN GÖÇENLER…

2011’DEN BERİ DOLDURULAN SELEFİ CİHADÇI FAHİŞELER, MİLİTANLAR, MİLİTAN KILIKLI NATO, İSRAİL, SUUDİ, KATAR ASKERLERİ İLE AZI DA YERLİ YEZİDİ, SÜRYANİ KRİPTO TAYFASIDIR.

 

ŞEYTANIN MAĞDURİYETİNİ OYNAYAN BU ŞATANİSTLER, EMPERYALİZME SURİYE VE BÖLGEDE KALABİLMESİ İÇİN “TERÖR” GEREKÇESİ YARATMA GÖREVİ YAPIYORLAR. ABD VE TAYYİP, SURİYE İKTİDARINI, DÜRZİLERDEN ALIP SÜRYANİLERE VEREREK BÖLGEYİ SOYDAŞLARI SÜRYANİLERE TESLİM EDİP BABİLİ KURMAYI AMAÇLAMAKTADIR.

ÜRDÜN SÜRYANİ, LÜBNAN DÜRZİ AMA SÜRYANİLERLE ORTAK HAREKET EDER. FARKLI OLAN SURİYE DÜRZİLERİDİR.

ACI VAR MI ACI?

 

Özallı yılların ünlü sunucusu Reha Muhtar, Boğaz köprüsündeydi yanılmıyorsam ölmek üzere olan kazazedeye bu soruyu sormuş, gazetecilik hayatının bitmesinde bu olayın önemli etkisi olduğunu düşünenlerdenim.

Ordumuz, Irak ve Suriye’de buralardaki kayıplar bildirilmiyor, biz de bilmiyoruz. Terörle mücadelede malum örgütün yurt dışına çıkarılmasında da her gün kayıplar oluyor, 40 yıldır bunlara da alıştık. İnsanlara sorduğumda “eee onlar her gün ölüyor ne yapacağız ki, hükumet var devlet var.

Sen güzel anlatıyorsun, seni dinlemiyen beni hiç dinlemez. Amaaan sende işine bak” cevabını alıyorum. Son iki yılda sekiz oldu galiba, halkın arasında ve askeri, polis araçlarına yapılan bombalı araçlarla patlatılan bombalar ile yüzlerce insanımızı kaybettik.

Son bir haftada Beşiktaş ta Çevik Kuvvet, Kayseri’de asker taşıyan halk otobüsünde ölenler morgda, yaralılar can çekişirken, Trabzon’da katar emiri ile disko toplu stad açılışları, gangnam star tarzı müzikler, coşku, eğlence tam gaz. Ekonomi dehasıyız dediler, 15yıl sonunda seferberlik ilan ettiler, döviz bozdurmayanı vatan haini ilan eder oldular.

Yetmez gibi “beni başkan seçmezseniz böyle kanınız akacak” tehdidi yandaş basın üzerinden, yaralılar can çekişirken, aileler kahrolurken yapılmakta, cumboşa kötü bakan şehit yakın onlu yaşlarda bir erkek çocuğunun linç edilmesi, okuldan atılması kampanyası başlatılmaktadır. R. T. Erdoğan’ı Allah ilan ederek, buna tepki vermeyen R. T. Erdoğan da Müslüman olmadıklarını kanıtlamışken, onun arkasında toplanan %50,sabah “insan tarı Tayyip, Katolik inancındaki benzeri İsa gibi ölse, AKP kaça bölünür?

Hiç düşünen var mı?

Ama kimin seyinde ki?

Gözleri, aklı böylesine körleşmiş, bunca acıya alışmış, tepki duygusunu yitirmiş bir toplum olduk.

Acı duygusu, insan veya hayvanın sigortasıdır. Önlem alınıp acı veren tehditten kurtulunmazsa bir süre sonra acı duygusu çalışmaz olur. Kendisini yiyen aslanı seyreden manda, ceylan gibi acı veren tehdidin bedeni tüketmesi seyredilir, sonra can da çıkar ve ölürsünüz. Sorun da bitmiş olur.

Ülkemiz insanı şimdi tam Reha Muhtarlık haldedir.

Acı var mı acı???

Atatürk zamanı Kürt isyanlarında 500 bin, sağ, sol kavgalarında yüzbinler, 40 yıldır iç terörde yaklaşık 60.000,Kurtuluş savaşında 20.000 insan kaybettik ve o Kurtuluş savaşına %50’si küfreden toplum olduk.

Bizden görünen hain işbirlikçi kripto cemmatler, tarikatlar, onların kurdukları ihanet hükümet ve muhalefet partilerince, basınla, okullarda öğretilen yalan tarihle kandırıldık, bölündük.

Birbirimize duyarsız olduk.

Birimizin acısından hoşnutluk duyar olduk.

15 Temmuz 2016 darbe teşebbüsünden sonra hükumetle ortak olduklarını açıklayan Vatan partili İ.Hakkı Pekin paşa yaptığı açıklamada;

“Devletin bölünmesinin engellendiğini, liyakat istemine dayalı devletin bürokratlarının tespit edileceğini, şeriat rejim tehlikesinin kalktığını ama DEVLET BÜROKRASİSİNDE TÜRKLERİN YER ALMAYACAĞINI” açıklamıştır.

Milli birlik, seferberlik ama Türklere yemede, içmede, karar almada, sermayede, bürokraside yer yok… Ama cepheye sürülmede, terörde, savaşta kıyılmada en önde…

Hani ortak tasada, kaygıda, acıda, iç dış tehditte birleşen millettik? Hani hepimiz Türktük?

Bunu öne çıkatan da benden başka kimse yok. Ama ortalık Türkçü kaynıyor benim adım bile ortalarda yok…

Kısaca Türkçülük de siyasi aldatmacada ülkemizde kullanılması vazgeçilmez bir terim.

Ne oldu bize?

Acı yok, kaygı, tasa, tehditte birleşmek yok.

Devleti yıkmıyoruz ama içinde Türk yok…

Zaten de yoktu.

O halde bizden bir bok olmaz.

Reklamlar

About Alaeddin Yavuz

55 years old man,Turk, blogger, anti war, antiemperialist, socialist, since 1978's leftist, religionless, peacemaker, antiracest, retired constable, married, have two children, live in Istanbul- Turkiye Yazılarımı ırkçı, etnik,dini ayrımcı bulanlar, Selçuklu ile Osmanlı'nın çöküşünde, Atatürk'e yapılan 26 Kürt isyanı, Şapka yasası bahanesiyle çıkartılan çok sayıda iç isyanın, yine Atatürk'e 25 suikastın arkasında ve 30 yıldır, 50.000 insanımızın ölümünde Kürt Yezidiliği ve onların ardında saklanmış gayrimüslüm azınlıkların olmadığını ispatlasın. Tarih boyunca devletler dinleri, dinler devlet siyasetlerini belirlemiştir. Bilinenlere göre, Sümer ile başlayan din ile devlet siyaseti belirleme, Babil, Asur, İran ve Roma ile sürmüştür. Bu günde, devletler ve dinler günümüzün Roma'sı A.B.D. tarafından yeniden düzenlenmektedir. Yeni tanrılar ve Mehdiler çoktan piyasalara sürülmüştür. Siz, dinlerinizi değişmemiş zannedin durun. Bunları seçtiğimizi zannettiğimiz, onlara çalışan siyasiler, askeri, sivil bürokratlar, eğitimciler, yazar-çizerler ve din adamları yardımıyla yapmaktadır. Din adamları tarih boyunca, daima halka çobanlık eden hakim sınıfın ortağı olmuşlardır. Temel ilkeleri, "Korkut, Kandır, Köleleştir. Ölüm sonrası sonsuz yaşamada, "ebedi mutluluk" vaadini kaçırmakla korkuturlar; Cennet, ve ebedi yaşam mükafatlarıyla kandırırlar; Siyasi ve dini otoriteye itaate razı ederek köleleştirirler. Halka hizmet eden, devlet ve egemen sınıfa karşı koruyan tek bir din yoktur. Tüm yasalar, halkın aleyhine yapılır. Egemen sınıflar yargı tanımazlar. Çobanların sürülerini koruyup, otlatıp,sulayarak beslemeleri ve satmaları gibi, din adamlarının ortağı egemen sınıflar da halkı, küçük refah artışları, dini bağnazlığı körükleyerek kendilerine bağlar, güç ve şöhret kazandıracak savaş iç savaş, terör, işgal olaylarında da kurban ederler. Aynı çobanın sürüsüne yaptığı gibi. Günümüzde Kombine Tesisleri çağdaş hayvancılık ile cağdaş devlet anlayışını daha açıklanabilir hale getirmişlerdir Tacı Haine Giydiren Milletin Kanı Dinmez. Takdir sizindir.
Bu yazı Güncel Siyaset, Hukuk ve devlet, Tarih içinde yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.