MESELA DEDİK


TAYYİP BEY NEYE OYNUYOR?
TAYYİP, AB, ABD, BM İLE SÜREKLİ ZITLAŞIYOR. DEVLETİN TÜM İTİBARINI SIFIRLADI.
İÇERİDE HİLELİ OYLARLA AYAKTA DURABİLİYOR.
REFERANDUM SONUÇLARININ HİLELİ OLDUĞU KANITLANDI. YSK, OYLAR SAYILIRKEN İLKE DEĞİŞTİRDİ, GEÇERSİZ SAYILAN MÜHÜRSÜZ OYLARI GEÇERLİ SAYDI.
ÜLKEDE GERÇEK YABANCI SAYISI BİLİNMEZKEN, BİLİNEN 5. MİLYON SURİYELİ’DEN KAÇINA OY KULLANDIRILDIĞI BELLİ DEĞİL. GEÇEN HAFTA GELEN AFGANLILARIN, YILLARDIR HER İLE DAĞITILMIŞ IŞİD’LİLERİN DURUMLARI İSE BELİRSİZ.
BUNLARA OY KULLANDIRILMAYACAĞI GARANTİSİ YOK.
HALKA POLİS, SADAT, AKP ÇETELERİ VE TROLLARI İLE KORKU VERİYOR, ÖLÜM DAHİL HER ŞEYLE TEHDİT EDİYOR.
HALKI 36 ETNİK GRUBA BÖLELİ 14 YIL OLUYOR.
DEVLETİN KIRMIZI ÇİZGİLERİ YEŞİL HAT OLDU.
IRAKTA BİR KÜRDİSTAN, SURİYE SINIRINDA BİR SÜRYANİSTAN, SURİYE DE HATAYA KADAR KÜRDİSTAN KURDURDU.
OSMANLININ VE TÜRKİYE CUMHURİYETİNİN AMANSIZ DÜŞMANI BARZAN AİLESİ VE ONUN MÜTTEFİKLERİ OLAN NASTURİ, YEZİDİ KÜRTLERİN TANINMAMIŞ DEVLET BAYRAKLARINI İSTANBUL, ANKARA BEŞTEPE SARAYINA ÇEKTİRDİ, BARZANİYE DEVLET BAŞKANI PROTOKOLÜ UYGULADI.
SIFIR SORUN DEDİ SIFIR KOMŞU KALDI.
SURİYE’DEN 5 MİLYON GÖÇMENİ AB DÜMENİYLE DEVLETİN İÇİNE DOLDURUP VATANDAŞ YAPTI, REFERANDUMDA OY KULLANDIRDI. VERGİDEN MUAF TUTTU. DİPLOMA SORMADAN TIP, SİYASAL GİBİ FAKÜLTELERE SINAVSIZ SURİYELİ DOLDURDU. KENDİ ÇOCUKLARIMIZ SINAVA GEÇ KALDIKLARI İÇİN ALINMADILAR İNTİHAR EDENLER OLDU.
BUNLAR YETMEDİ AFGANİSTAN DAN DA ÜÇ MİLYON GENÇ ERKEK EL KAİDE MİLİTANI DOLDURULDU.
 
REFERANDUMDA ALENEN SEÇİM YASASININ IRZINA GEÇİLDİ. SEÇİM SONUÇLARI AÇIKLANMADAN BALKON KONUŞMASI YAPTI.
ERTESİ GÜN YENİ REJİME GEÇTİĞİMİZİ DUYURDU.
AGİT, ABD REFERANDUM SONUÇLARININ HUKUKİ OLMADIKLARI KONUSUNDA HEMFİKİRLER.
PEKİ ŞİMDİ NE OLACAK?
 
İLK ÖNCE HAYIR OYLARI VEREN KESİM İSTER DİRENİŞE GEÇSİN İSTER GEÇMESİN, RTE VE SİLAHLI AFGAN, IŞİD İLE SURİYE’DEKİ 60 KADAR TERÖR ÖRGÜTÜ ÜLKEYE DOLDURULARAK, 1805-1812 DE VEHHABİLERİN ARABİSTAN’DA KENDİLERİNDEN OLMAYAN MÜSLÜMANLARA UYGULADIKLARI SOYKIRIMA BAŞLAYACAK.
ORDU BÖLÜNECEK, MUHALİF KESİM SADAT VE DOLDURULAN TERÖR ÖRGÜTLERİYLE TASFİYE EDİLECEK.
POLİS BAŞTA MUHALİFLERİN KATLEDİLMELERİNDE GÖREV ALACAK.
AVRUPA BİRLİĞİ VE BİRLEŞMİŞ MİLLETLER DEMOKRASİ GETİRMEK İÇİN MÜDAHALE EDECEKLER, OLAYA HAKİM OLACAKLAR.
SONUNDA BİZE ” DEMOKRASİ GETİRDİK” DİYE IRAK MİSALİ BİR ÜLKEYİ TAYİN ETTİKLERİ VALİYE BIRAKIP 100 YILLIK KÖLELİK ANLAŞMASI İLE ÇIKARLARINI GÜVENCEYE ALACAKLAR.
BU MİLLETE BU BENCE AZ BİLE.
DAHA FAZLASI OLURSA SAKIN “NE İŞLEDİK DE BU OLDU” DİYE SORAN OLMASIN.
BU REFERANDUMDA EVET OYLARINDA PAYI OLAN BÜTÜN SERMAYE, BÜROKRAT, BASIN, YAYIN, EĞİTİM KESİMLERİNDEN MAKARNACI, POŞETÇİ TAYYİP, PONTUS, KÜRDİSTAN, ERMENİSTAN MANYAKLARININ YAŞADIĞI BU ÜLKEYE BUNLAR AZ BİLE.
KIZMAYIN CANIM.
MESELA DEDİK.
Reklamlar

About Alaeddin Yavuz

55 years old man,Turk, blogger, anti war, antiemperialist, socialist, since 1978's leftist, religionless, peacemaker, antiracest, retired constable, married, have two children, live in Istanbul- Turkiye Yazılarımı ırkçı, etnik,dini ayrımcı bulanlar, Selçuklu ile Osmanlı'nın çöküşünde, Atatürk'e yapılan 26 Kürt isyanı, Şapka yasası bahanesiyle çıkartılan çok sayıda iç isyanın, yine Atatürk'e 25 suikastın arkasında ve 30 yıldır, 50.000 insanımızın ölümünde Kürt Yezidiliği ve onların ardında saklanmış gayrimüslüm azınlıkların olmadığını ispatlasın. Tarih boyunca devletler dinleri, dinler devlet siyasetlerini belirlemiştir. Bilinenlere göre, Sümer ile başlayan din ile devlet siyaseti belirleme, Babil, Asur, İran ve Roma ile sürmüştür. Bu günde, devletler ve dinler günümüzün Roma'sı A.B.D. tarafından yeniden düzenlenmektedir. Yeni tanrılar ve Mehdiler çoktan piyasalara sürülmüştür. Siz, dinlerinizi değişmemiş zannedin durun. Bunları seçtiğimizi zannettiğimiz, onlara çalışan siyasiler, askeri, sivil bürokratlar, eğitimciler, yazar-çizerler ve din adamları yardımıyla yapmaktadır. Din adamları tarih boyunca, daima halka çobanlık eden hakim sınıfın ortağı olmuşlardır. Temel ilkeleri, "Korkut, Kandır, Köleleştir. Ölüm sonrası sonsuz yaşamada, "ebedi mutluluk" vaadini kaçırmakla korkuturlar; Cennet, ve ebedi yaşam mükafatlarıyla kandırırlar; Siyasi ve dini otoriteye itaate razı ederek köleleştirirler. Halka hizmet eden, devlet ve egemen sınıfa karşı koruyan tek bir din yoktur. Tüm yasalar, halkın aleyhine yapılır. Egemen sınıflar yargı tanımazlar. Çobanların sürülerini koruyup, otlatıp,sulayarak beslemeleri ve satmaları gibi, din adamlarının ortağı egemen sınıflar da halkı, küçük refah artışları, dini bağnazlığı körükleyerek kendilerine bağlar, güç ve şöhret kazandıracak savaş iç savaş, terör, işgal olaylarında da kurban ederler. Aynı çobanın sürüsüne yaptığı gibi. Günümüzde Kombine Tesisleri çağdaş hayvancılık ile cağdaş devlet anlayışını daha açıklanabilir hale getirmişlerdir Tacı Haine Giydiren Milletin Kanı Dinmez. Takdir sizindir.
Bu yazı Güncel Siyaset içinde yayınlandı ve , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.