AKP TROLLARI, HOCALARI DİNDEN SOĞUTUYOR


İSLAMCILAR VE İSLAMCI KRİPTOLARIN İKNA YÖNTEMLERİ AYNI.

Kanıt vermez, ister, verileni ret eder, sonra suçlar, korkutur, tehdit eder, yıldırır ve galip olduğuna inanır.
Kendileri bir kapsız atıp kanıtlayın der. Kanıtlarsın İslam öyle değil der. Öteki, bu kanıt değil kanıtlamazsan ananı, avradını…

Biri Türkiye’de nerede var der ama İslam sanki Türkiye’de var? Sonra her eleştiriye, soruya İslam düşmanlığı diyerek saldırıya geçip küfür, tehdit, emrivaki sözler ile münazaralar çirkinleştirilmektedir.

Bu tür münazaralar kaliteyi düşürmektedir. Bu da dini savunanları kötü göstermekte, islamofobiye ve dinci korkusuna neden olmaktadır.

Ateistler gerçekten artıyor.

Sahte facebook ve öteki sosyal medya hesaplarına yazdıkları uydurma kimliklerle, her eleştiriye, yoruma “İslam düşmanlığı” deyip saldırıya geçmektedirler. Öteki de zaten inançsız, senin de dininin de… de deyip o da başlar.

Bu defa “İslam’a küfür etti” diyerek toplu saldırılar başlar.

Hiç bir kabul edilmiş sıfatları olmadan dinin kendi dedikleri gibi kabul edilmesini emrederler. Bir başka yorumda bir başka trol veya dinci, dindar alakasız yorumunu kabul ettirmek için boğuşur.Sonra başka dindar çıkıp öyle değil der, uzar gider.

Bu da kurtuluş amaçlı olarak ateist, deistlerle, agnostiklerin artmasına ve başka dinlere geçişleri arttırır.

Tarih boyunca mezhep savaşları da bu yüzden çıkmıştır. Koca koca imparatorluklar din ve mezhep dayatmasından yıkılmıştır. Koca Roma Katolik mezhebini her yerde kabul ettirememiştir ve o da mezhep kavgalarından yıkılmıştır Osmanlı da.

Hükumetin uygulamalarından endişe edip kendini yırtarcasına ateistliği savunmayı kurtuluş gören genç kızları, kadınları ve erkekleri bu hale sokan hükumetin uygulamalarıdır. Ortaöğretimi İmamhatip eğitimine çevirdiler, anaokulları cemaatlere teslim edildi.

Gelecek endişesine kapılmış, korkan insan her şeyi yapar.

Halkı bu kadar germek hükumetin suçudur. Onu tehditle savunan trolları da, bunlara göz yuman bürokratları da ve her kim göz yumuyorsa, destekliyorsa bu suçun ortaklarıdırlar.

Kitleleri böyle ikna edemeyeceğiniz gibi, kripto Pontusçu sahte Müslüman Şevki Yılmaz’ın;

Bu, apaçık halkı tehdit etmektir.

-“2019’da Edirne’den Hakkari’ye her yer Arakan gibi yakılacak…” derken söze “Dirilişimizi gerçekleştiremezsek” ile başlayıp, “bunu haçlılar planlamış” diyerek de örttüğü,beyanındaki, bu tür olayın 19.yy. boyunca Arap yarımadasını ele geçiren sahte Müslüman Vehhabilerin, 1979 İran İslamcılarının yapmış olduğu gibi yapsanız da sonunda onlar gibi değişmek, dönüşmek ve yıkılmak zorunda kalacaksınız.

Hele ki ABD ve NATO koalisyonunun artık birliğini dağıttığı bu zamanda belki bunlara fırsat bulamadan halkın tokadıyla eriyip gideceksiniz ya da bu bozuk, akıl dışı ilkel özlemlerinizi terk edecek, kendinizi insan edeceksiniz.

 

Alaeddin Yavuz/
Alaeddin Yavuz wordpress
keykubat
/adilyargic
/ adilyargicc

Reklamlar

About Alaeddin Yavuz

55 years old man,Turk, blogger, anti war, antiemperialist, socialist, since 1978's leftist, religionless, peacemaker, antiracest, retired constable, married, have two children, live in Istanbul- Turkiye Yazılarımı ırkçı, etnik,dini ayrımcı bulanlar, Selçuklu ile Osmanlı'nın çöküşünde, Atatürk'e yapılan 26 Kürt isyanı, Şapka yasası bahanesiyle çıkartılan çok sayıda iç isyanın, yine Atatürk'e 25 suikastın arkasında ve 30 yıldır, 50.000 insanımızın ölümünde Kürt Yezidiliği ve onların ardında saklanmış gayrimüslüm azınlıkların olmadığını ispatlasın. Tarih boyunca devletler dinleri, dinler devlet siyasetlerini belirlemiştir. Bilinenlere göre, Sümer ile başlayan din ile devlet siyaseti belirleme, Babil, Asur, İran ve Roma ile sürmüştür. Bu günde, devletler ve dinler günümüzün Roma'sı A.B.D. tarafından yeniden düzenlenmektedir. Yeni tanrılar ve Mehdiler çoktan piyasalara sürülmüştür. Siz, dinlerinizi değişmemiş zannedin durun. Bunları seçtiğimizi zannettiğimiz, onlara çalışan siyasiler, askeri, sivil bürokratlar, eğitimciler, yazar-çizerler ve din adamları yardımıyla yapmaktadır. Din adamları tarih boyunca, daima halka çobanlık eden hakim sınıfın ortağı olmuşlardır. Temel ilkeleri, "Korkut, Kandır, Köleleştir. Ölüm sonrası sonsuz yaşamada, "ebedi mutluluk" vaadini kaçırmakla korkuturlar; Cennet, ve ebedi yaşam mükafatlarıyla kandırırlar; Siyasi ve dini otoriteye itaate razı ederek köleleştirirler. Halka hizmet eden, devlet ve egemen sınıfa karşı koruyan tek bir din yoktur. Tüm yasalar, halkın aleyhine yapılır. Egemen sınıflar yargı tanımazlar. Çobanların sürülerini koruyup, otlatıp,sulayarak beslemeleri ve satmaları gibi, din adamlarının ortağı egemen sınıflar da halkı, küçük refah artışları, dini bağnazlığı körükleyerek kendilerine bağlar, güç ve şöhret kazandıracak savaş iç savaş, terör, işgal olaylarında da kurban ederler. Aynı çobanın sürüsüne yaptığı gibi. Günümüzde Kombine Tesisleri çağdaş hayvancılık ile cağdaş devlet anlayışını daha açıklanabilir hale getirmişlerdir Tacı Haine Giydiren Milletin Kanı Dinmez. Takdir sizindir.
Bu yazı Güncel Siyaset içinde yayınlandı ve , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.