ARAPLARIN 2200 YILDAN ESKİ BEBEKLE EVLİLİK GELENEKLERİ


 CİNSEL SAPKINLIKLAR HİNT ARYAN ENSEST TOPLUM GELENEĞİDİR

Önce peygamber İsa’dan 200, Muhammet’ten 800 yıl önce MÖ.200’lerde yazıldığı iddia edilen Tevrat Tefsiri veya Yahudilerin Gizli Kitabı olarak bilinen Talmud’daki SÜTTEN KESİLMİŞ VEYA KESİLMEMİŞ bebek tecavüzlerini ve evliliklerini okuyalım;

Tevrat, Talmud, eski kitaplardır. Bu gün bu sapıklıkları yapan mı kalır? Diye sorabilirsiniz.

Nen de kendime sordum tabii. Ama bazı örnekler buldum;

Bu sayfa resimlerini vereceğim kitap meşhur Bohemian Groove olarak bilinen tarikata hizmet etmiş, sonra ellerinden bir CIA ajanı yardımıyla kurtulmuş, hem ailesi hem kendisi hem de kızı AİLE İÇİ ENSEST CİNSEL İLİŞKİ GELENEĞİNE SAHİP bir Ultra Ortodoks Yahudi mücadeleci bir kadın olan Cathy O’Brien’ın kitabını dilimize BAYKUŞ İMPARATORLUĞU adıyla çeviren gazeteci Mine Kırıkkanat hanımın, şimdi intgernetten kaldırılmış kitabından bir kaç sayfa resmi.

Okudukça şok olacaksınız, beynini yanacak.

Ülkemizde de ensest aile içi bebekten ergene, ergenden olguna taciz ve tecavüzlerin arkasında hep bu GİZLİ/KRİPTO YAŞAYAN DİNLERİN dindarları vardır. Bu yazıları, resimleri devletin ilgili mercilerini uyandırmak, yaşanan haksızlıklara, tecavüzlere, bir benze engel olabilmek için yayınlıyorum. Bunlardan hiç bir gelirim yoktur.

Bu sapkınlıkları yapanlar bizde yok sanmayın. Çarşaf, peçe, sarık, cübbe giyen, çocuklarla, ikinci derece amca, hala, dayı, teyze ile ve çocuklarıyla evlenin, İslam’da evlilik yaşının alt sınırı yoktur, bir yaşında bvir bebekle bile evlenilir diyen İslami tarikatların altında bunlar vardır. Kitap Amerikan tipidir.

Doğar doğmaz babasının tacizine uğradığını ifade eden Amerika’lı Ultra Ortodoks Haredi Yahudisi Cathy O’Brien’in kaleminden;

Bu da bizden, tamKati’nin aile durumuna birebir örnek. Bu haber gerçek basından alınmıştır.

İngiliz dönme imam Doktor Bilal Philips diyor ki;

Muhammet adet görme yaşından küçük kızla evlendi, bu sömürü değil evliliktir.”

Bre sapık, Müslümanmış, önceden Hristiyandın Tevrat Levililer 20. kitabında da kızların evlilik yaşı adet görme yaşıdır, 9 ile 12 arasıdır der. Sen onun da gerisine gittin Talmud gizli kitabına gittin şerefsiz. Muhammet de Yahudi’ydi bu glenek Arapların hepsinde vardı zaten. Muhammet bu toplumda büyüdü. Sen 140 yıl

sonra sapıklığını gidermek için Müslüman kısvesine girmiş şerefsizsin.

Aşağıda Mufakatat, yani uyluk bölgesi seksini okuyacaksınız. İster, “6”, ister “9” yaşında

çocukla olsun, bir çocukla evlenen, ona tecavüz etmiş olur.

Bunu peygamber ya da kim yaparsa yapsın tecavüz tecavüzdür.

Taşımalı Eğitim sistemi ile köy çocukları tarikat yurtlarına mahkum edildi. Sonuç Ortada.

AKP Tarihçisi ERHAN AFYONCU’NUN 

“SORULARLA OSMANLI İMPARATORLUĞU” KİTABINDAN 

“ÜÇ YAŞINDA EVLENDİRİLEN PADİŞAH KIZLARI”

Bu sapkınlıkların Hristiyan,İslam kültüne Mezhep, Tarikat veya Arap Gelenekleri olarak Yansımalarına Bakalım;

Diyanet İşleri Bakanı Mehmet Görmez döneminde “Babanın ÖZ KIZINA ŞEHVETLE YAKLAŞIMA halinde nikah sorusuna fetvası;

Muhammet Ayşe ile “6” yaşında evlendi, bizim rol modelimizdir” diyen Suudiİslam karşıtı sitelerde İslam düşmanlığına neden olmuş.

Uyluk bölgesi kırmızı renkli bölgedir.

Durdurarak okuyarak izleyiniz. Araptan da Yahudi’den de peygamberinden de tiksineceksiniz. Videoda her şey belgedir. Okuyacaklarınız sadece belgelerdir. Bu konu tespittir tespit. Ayetle tespit.

BAKIR ÇAĞI ULTRA ORTODOKS HASİDİK, HAREDİM 

YAHUDİ ŞERİATINI İSLAM ŞERİATI DİYE YAZAN 

İSLAM DÜNYASINA EN BÜYÜK KÖTÜLÜK EDEN

YAHUDİ AYETULLAH HUMEYNİ’NİN DÜNYA BASININDA 

ELEŞTİRİLEN VE TAHRİR EL VESİLE İLE KÜÇÜK YEŞİL 

KİTAPLARINDAN ÇIKARTILAN METİNLERİ

İRANLILAR BU METİNLERİ ÇIKARTTILAR , ARDINDAN

“KAFİRLER, ATEİSTLER İSLAMA SALDIRIYORLAR”

DEDİLER, İFTİRAYI SEÇTİLER AMA, 

KİTAP BİR ÇOK ELE GEÇTİĞİNDEN MÜSLÜMANLARIN DA

ELEŞTİRİSİNE TABİ OLDU. HATTA SÜNNİLER, 

ŞİA SAPKINLIĞI DİYE VERDİLER.

BU VİDEOYU DİLİMİZE HENÜZ ÇEVİRMEDİM

ŞİMDİ TAHRİR EL VESİLE KİTABINDA HALA KALMIŞ BAZI KALINTILAR

Papa, bir çocuğu taciz mi ediyor dersiniz?

Cinsel istismar suçlarının artması, Humeyni gibi

Vatikan görevlisi olup Müslümanları Ortodoks Yahudi Hristiyan 

mezheplerine geçiren siyasi iktidarlar sayesinde olmaktadır.

Noel kutlamayın derler ama Vatikan, İsrail memurudur hepsi.

Bu resimde, Irak gibi bir Müslüman ülkede işgalci Haçlı Askerinin “pedofilik düşkünlüğünü”çocuğa “Üzgünüm çocuk, Seni Obama’nın kulampara dostlarından korumak için burada değilim” dediğine tanık oluyoruz.

Dinlere de bu geleneklerini kutsatmak için sokmuşlardır. Çünkü hepsi Bereket Tanrısı Dinleridir.

Bütün Yahudi, Arami, Arap peygamberleri de bu geleneklere ait toplumlarda yetiştiler.

Bozuklukları varsa bunun onların geleneği olduğunu bilmeliyiz ve bunu istismar ederek alay etmeye kalkan olursa, ona geçmişini araştırmayı öneriniz.

Bu gün Yahudi, Hristiyan, Müslüman, toplumlardan olan böyle olmayan milyarlarca insan vardır. Ama dinci yobazlar ve şeriatçıların hepsinden korkunuz.

1918’deİslam bitti ve Atatürk sonrası 1950’den itibaren Osmanlı zamanında sürgünlerden kurtulmak için Müslüman olan, bunu kin gütme nedeni yapan eski Osmanlı asilerinin torunları şimdi devleti ele geçirdiler.

Bize şeriat dedikleri şey Yahudi, Tevrat şeriatıdır. Geçmişteki İslam şeriatı da farksızdı. Bu tür öç alma gelenekleri terk edilmeli ve demokratik devlet gelenekleri korunarak insanımıza adalet, refah dağıtılmalıdır.

Takdir insanlarındır.
Alaeddin Yavuz
keykubat /
adilyargic/
adilyargicc

Reklamlar

About Alaeddin Yavuz

55 years old man,Turk, blogger, anti war, antiemperialist, socialist, since 1978's leftist, religionless, peacemaker, antiracest, retired constable, married, have two children, live in Istanbul- Turkiye Yazılarımı ırkçı, etnik,dini ayrımcı bulanlar, Selçuklu ile Osmanlı'nın çöküşünde, Atatürk'e yapılan 26 Kürt isyanı, Şapka yasası bahanesiyle çıkartılan çok sayıda iç isyanın, yine Atatürk'e 25 suikastın arkasında ve 30 yıldır, 50.000 insanımızın ölümünde Kürt Yezidiliği ve onların ardında saklanmış gayrimüslüm azınlıkların olmadığını ispatlasın. Tarih boyunca devletler dinleri, dinler devlet siyasetlerini belirlemiştir. Bilinenlere göre, Sümer ile başlayan din ile devlet siyaseti belirleme, Babil, Asur, İran ve Roma ile sürmüştür. Bu günde, devletler ve dinler günümüzün Roma'sı A.B.D. tarafından yeniden düzenlenmektedir. Yeni tanrılar ve Mehdiler çoktan piyasalara sürülmüştür. Siz, dinlerinizi değişmemiş zannedin durun. Bunları seçtiğimizi zannettiğimiz, onlara çalışan siyasiler, askeri, sivil bürokratlar, eğitimciler, yazar-çizerler ve din adamları yardımıyla yapmaktadır. Din adamları tarih boyunca, daima halka çobanlık eden hakim sınıfın ortağı olmuşlardır. Temel ilkeleri, "Korkut, Kandır, Köleleştir. Ölüm sonrası sonsuz yaşamada, "ebedi mutluluk" vaadini kaçırmakla korkuturlar; Cennet, ve ebedi yaşam mükafatlarıyla kandırırlar; Siyasi ve dini otoriteye itaate razı ederek köleleştirirler. Halka hizmet eden, devlet ve egemen sınıfa karşı koruyan tek bir din yoktur. Tüm yasalar, halkın aleyhine yapılır. Egemen sınıflar yargı tanımazlar. Çobanların sürülerini koruyup, otlatıp,sulayarak beslemeleri ve satmaları gibi, din adamlarının ortağı egemen sınıflar da halkı, küçük refah artışları, dini bağnazlığı körükleyerek kendilerine bağlar, güç ve şöhret kazandıracak savaş iç savaş, terör, işgal olaylarında da kurban ederler. Aynı çobanın sürüsüne yaptığı gibi. Günümüzde Kombine Tesisleri çağdaş hayvancılık ile cağdaş devlet anlayışını daha açıklanabilir hale getirmişlerdir Tacı Haine Giydiren Milletin Kanı Dinmez. Takdir sizindir.
Bu yazı Uncategorized içinde yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.