CUMHURBAŞKANI VE AKP ATATÜRKÇÜ OLDU DA BİZ Mİ İNANMADIK

AKP VE REİSLERİ ATATÜRKÇÜ OLDULAR DA HAYIR MI DEDİK?

1970’li yılların ikinci yarısında müteveffa Süleyman Demirel’İn meşhur olmuş bir sözü vardı;

-Mazot vaadı da yok mu dedik, benzin vaadı da biz mi içtik?

Şimdi, 15 tEMMUZ 2016 çakma darbe Akp-Ergenekon koalisyonu başladı. 07 Kasım 2016 genel seçimleriyle de koalisyon perçinlendi. İlk defa Recep T.Erdoğan Atatürk’ün 10 Kasım anma törenine katıldı.

O gün bu gündür, F.GÜLEN cemaati “tu kaka” edildi.

İsmail Hakkı Pekin paşa

Vatan Partisi sözcüsü emekli paşamız İsmail Hakkı Pekin paşa, kendi kanalları olan Ulusal Kanal’a çıkıp halka konuştu;

-“Vatan Partisi ve Ergenekon mağduru vatanseverler devlete el koymuştur.

Ülkemize asla şeriat rejimi gelmeyecektir, herkes rahat olsun.

Din ağırlıklı bir devlet rejimi benimsenmiş, liyakatla devlete bağlı olan her din ve etnik kökenden insanımız devlette görev alabilecektir.

-Sadece Türk kökenliler devlette istihdam edilmeyeceklerdir.”

Bu günkü gibi hatırlıyorum ve hala küfür ediyorum.

Rus-SSCB devrimini baltalamak için İngiliz köleliğini benimsemiş, İngilizlere “TANRI” diyen, onları “çekçek” denilen arabalarıyla taşıyarak tanrının sevgisini kazandığına inandırılmış “Köle Çinlilere” Amerika bir devrim yaptırmış, devrim sonrası ABD çizgisinden çıkan Mao, tasfiye edilip, eşinin de bulunduğu “Dörtlü Çete” tarafından karşı devrim yapılarak “Kapitalist Çin Sosyalizmi” ilan ettirilmiştir. Bu günkü Çin, o Çin’dir.

Çinlilerin “Tanrı” dedikleir İngiliz aristokratlarını taşıdıkları ÇEKÇEK arabası

Amerikan solcu devrimcisi Mao’cu Doğu Perinçek’in partisi de o çizginin partisidir. Kendileri 1961-67 arasında Almanya’da CIA ve BND eğitimi alıp, 1967’de  gelerek Türk Solu olan TİP’i bölmüş, bir daha sol iflah etmemiştir.

Gürcistan tarihini okuduğumuzda bizim günümüz Van,Gümüşhane arasında eski Gürcü devletleri olan Klarjeti (Gürcü) ve Tao(=Yol) adlı iki devlet görürsünüz. Tao devleti Çinlidir.

Tao Klarjeti haritası

Bizde gizli olan Çin azınlığı Gürcistan’da resmen anayasada yazılıdır. İşte Doğu Perinçek ve memleketi Erzincan Eğin’in “Çinli olduklarını da yazan ben değil, Ermeni bir tarihçidir. Meraklısı “Ermeni- Gürcü Bagratunilerden Bagatalı Teyyüp’e(Tıkla)” başlıklı yazımı yazımda okuyabilirler. Bu yazımda R.T. Erdoğan’ın eski başdanışmanı Akif Beki’nin “R.T.ERDOĞAN’IN HARFLERİ kitabı ve Ergun Poyraz’ın Youtube videosundan “Siirt Süryani kökenlerini” öğrenebilirler.

“Tacı Haine Giydiren Milletin Kanı Dinmez” sözünü boşa demedik ki.

KAKHETİ- HERETİ Öteki adıyla Gürcü-Çin haritası

İşte biri Çin’li, öteki Siirt’li Süryani Ermeni olan iki yapılanmanın ortak idaresinde ülkemiz yeni, sonu belirsiz maceralara doğru yol alırken, AKP de bu arada “ATATÜRKÇÜ” oluverdi.

Bazı AKP’liler o zamandan beri bana “Biz de Atatürkçü olduk, sen de AKP’li ol diye yorumlar yaptılar, isteklerde bulundular. Onlara neden “HAYIR” dediğimi, Cumhurbaşkanımız olan Recep Tayyip Erdoğan’ın “bir karış suratla” katıldığı Cumhuriyet Bayramı ve 10 Kasım törenlerine rağmen neden inanmadığımı bira açayım.

Dün Facebook sayfamda 10 Kasım törenlerine katılımları dolayısı ile bazı fotoğrafları ile beraber şu mesajımı verdim;

Alaeddin Keykubat Yavuz, 3 yeni fotoğraf ekledi.

Dün, 18:25 ·

Sayın Cumhurbaşkanımızı çok gönülsüz gördüm. Gülsün biraz istedim.

SAYIN CUMHURBAŞKANI… 

MORALİ BOZUK ORADA DİKİLDİKÇE SAMİMİYETSİZ DURUYORSUNUZ.
KİM BİLİR, ZAMANINIZDA, ATATÜRK VE CUMHURİYET, SİZİN İKTİDAR DÖNEMİNİZDE İŞLENDİĞİ KADAR GERÇEKÇİ VE AKILCI İŞLENEBİLSEYDİ, SİZ DE GERÇEK BİR ATATÜRKÇÜ OLABİLİRDİNİZ.
ŞİMDİ, SİYASİ SALTANAT UĞRUNA DEĞİL DE, GERÇEĞİ GEÇ DE OLSA GÖRMÜŞ, KABUL ETMİŞ, ERDEMLİ İNSAN OLDUĞUNUZU İTİRAF EDEREK, TÖRENLERE COŞKUYLA KATILARAK, İÇTENLİĞİNİZİ SERGİLEYİNİZ Kİ HALKIMIZ DA MUTLU OLSUN.
AKSİ HALDE YAPTIĞINIZIN İŞLEVİ KALMAYACAKTIR.
TAKDİR SİZİNDİR
ALAEDDİN YAVUZ

Ergenekoncular  F.Gülen cemaatinden öç alıyorlar diye rahat olabilirler, ama, her gün artan cemaat ve tarikat okulları ile yurtlarında yobazlığa mahkum edilen ülkemin çocukları, İslam ile alakası olmayan binlerce yıllık eski Hint, Babil şeytan ibadet kıyafetleri ile dolaşan insanları gördükçe vatanının çağdaş ülkeler düzeyinde olmasını arzulayan bir vatansever olarak o kadar rahat olamıyorum. Benim gibiler ne yazık ki az değil ve her gün artıyorlar.

CIA projeli Atatürkçü kardeşimiz. Umarım gerçektir ve gerçek olduğuna inanmak istiyorum.

17-25 Aralık öncesinde bir CIA projesi olarak başlayan “AKP’den ayrılarak sözde muhalif kanallara geçirilerek AKP karşıtlığı yapan basın mansuplarından birisi de Ahmet Hakan’dı.

Malum kişimiz, 1924-25 Şeyh Said isyancılarının sürgünlerinden olup, Bandırma Aksakal nahiyesine yerleştirilmiş Atatürk devrimlerine kurşun sıkanların soyundan gelen, 1990’lı yılların meşhur Deniz Feneri programının sunucusu Ahmet Hakan, bir okurunun sorusuna karşın nasıl Atatürkçü olduğunu, geçmişini silip gerçeği nasıl benimsediğini yazmış.

Kim bilir, halkı AKP’ye muhtaç etmek, gerici Yahudi Vehhabi Şeriat rejimini içselleştirmeyi kolaylaştırmak için yazılarn bu CIA senaryosunda üstüne düşen rolü oynarken gerçekten gerçeği görmüş de olabilir ki bu konuda samimi olduğuna inanmak kalıyor şimdilik.

AKP’li gazeteci Ahmet Kekeç

Ahmet Kekeç de ona Ameliyatla mı Atatürkçü oldun, bizim Atatürkçülüğümüz neden kabul görmüyor gibisinden de bir şeyler yumurtlamış.
Ahmet Kekeç önce şunu bilmelidir.
Atatürkçü olmak, Refah partisinden ayrılıp Akp’ye geçince “Gömlek değiştirdim” demekle olmuyor.
İcraat diyordu ya Turgut Özal abiniz, siz de icraat yapacaksınız.
Nedir bu icraatlar derseniz:
1-Müslümanım deyip Vehhabilik, Nurculuk, Menzilcilik… etmeyeceksiniz.
2-Ahlak dediğiniz sapık Babil geleneklerini peygamber, sahabe, ensar sünneti diyerek çocukların ırzlarına geçerek yaymayı, pedofilik, kulampara, çok eşli sapık gelenekleri ve Babil kıyafetlerini, Kuranda tek ayet olmamasına rağmen İslam kıyafeti yalanıyla giymeyi terk edeceksiniz.

KENDİ BEBEKLERİNİ KADIN GİBİ KULLANAN SAPIKLAR, İSLAM MASKESİYLE SAPIKLIKLARINI YAŞIYORLAR

3-Din esaslı, hele sizin dininiz esaslı eğitimi terk edeceksiniz, çocukları cemaatlere muhtaç eden taşımalı eğitimi terk edip en azından 2002 öncesine çevireceksiniz.
4-Tüm din istismarı ile beslenen cemaat ve tarikatları kapatıp, dini vicdanlara bırakacaksınız.
5-Sabi-Sami ırkçılığına dayalı devlet kadrolarını işgal etmeyi bırakacaksınız.
6-Cumhuriyetin kazanımlarını geri iade edecek, çalışan işçi ve memurların haklarını geri vereceksiniz.
7-Devlete her din, ırktan liyakatla bağlı olan, dinli-dinsiz-ateist ayırmadan istihdam yapacaksınız.
8-En gelişmiş hukuk sistemini ülkemize getirip adaleti sağlayacaksınız.
9-Devlet-özel teşebbüs fabrikalaşmayı, tarımı, en son bilimsel gelişmeleri ülkemize getirecek, buna uygun eğitim sistemini pozitif bilime dayalı olarak kuracaksınız.
10-Saymakla bitmez, önce dindar değil, insan olacaksınız, adam olacaksınız.
11-15 yıllık devletten ve milletten yaptığınız gasplarınızı devlete iade edeceksiniz.

Bunları yaptığınızda, sizlerin Adnan Menderes gibi son zamanında uyanmış, aldanmış vatanseverler olduğunuzu düşünebilir, en azından, mallarınızı iade ile gösterdiğiniz vatanseverlikten dolayı milletçe takdir edebiliriz.

Atatrük’ün kendisine ait tüm malları TBMM kararıyla bağışlandığı gibi o da tüm mallarını devlete bağışlayarak ölmüştür.

Madem ona eşit olduğunuzu iddia ediyorsunuz, Atatürkçü olmak bunları yapmaktır, buyurun hodri meydan.

Onun yaptığı fedakarlıkları yapın da görelim.

Takdir insanlarımızındır

Alaeddin Yavuz/
Alaeddin Yavuz wordpress
keykubat
/adilyargic
/ adilyargicc